Skocz do zawartości

Obicia skórzane


Rekomendowane odpowiedzi

ceny są uzależnione od MNÓSTWA czynników, wiem bo sam szyję. podstawowe pytanie co to za auto, jakie fotele jaki materiał skóra naturalna czy ekologiczna a może mieszane ? jakieś wstawki dodatki można by tak ustalać godzinami ;) jednego golfa 3 zrobiłem za 1200zł a drugiego za 6000zł więc wiesz;) troszkę szczegółów oraz może jakieś zdjęcie w jakim stanie masz swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
ceny są uzależnione od MNÓSTWA czynników, wiem bo sam szyję. podstawowe pytanie co to za auto, jakie fotele jaki materiał skóra naturalna czy ekologiczna a może mieszane ? jakieś wstawki dodatki można by tak ustalać godzinami ;) jednego golfa 3 zrobiłem za 1200zł a drugiego za 6000zł więc wiesz;) troszkę szczegółów oraz może jakieś zdjęcie w jakim stanie masz swoje :)

Czy istnieje możliwość obijania foteli w samochodzie eko - skórą? I czy nadaje się do tego taka jak do zwykłych mebli. Zakupiłem trochę za dużo i teraz sie zastanawiam, co z tym zrobić (kupione tutaj: http://hurtownia-akces.pl/, można sprawdzić jaki to rodzaj skóry). A obicia w aucie i tak mam powoli do wymiany, może coś by się zaoszczędziło :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że można, i oczywiście że można meblową. Wytrzymałość ma tu trochę do rzeczy gdyż dziś mamy już trochę rodzai skaju, cienkie grube, miekkie twarde. robiłem jedno wnętrze najtańszym skajem chyba w życiu, kosztował 8zł za mb-było to dwa lata temu i na dzień dzisiejszy nie powstały jeszcze żadne pęknięcia.

Każdy przyzna że skóra naturalna jest najlepsza i najtrwalsza, ale najtańszy błam skóry nadającej się do zrobienia obicia kosztuje min 160zł z czego zawsze wyjdą odpady i będą spore pory, a skaj kupisz od 10 do 30zł za mb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolega obszywał skórą Stilo 3D - Fotele przód , kanapa , podłokietniki , i boczki to dał 5.500 tys.zł Wszystko zależy jaka skóra , jaka wielkość auta , z przeszyciami czy bez itp.To jest sprawa indywidualna no i każda firma ceni się indywidualnie a to już inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.