mlody30 Posted May 16, 2014 Report Posted May 16, 2014 Witam mam do was pytanie mam juz passacika jakies 3 lata i jak kupowałem to facet mowil ze wymieniał szybe bo dostal kamieniem. Ale teraz stwierdzilem ze jest zle wklejona bo na slubku zauwazylem mala plamke po duzym deszczu. Z szyba jest ok moze male zarysowania od nieumiejetnego skrobania szyb przez zone ale juz przetlumaczylem i uzywa odmrazacza. Powiedzcie mi bo jestem z Kutna centrum Polski czy jest jakis dobry zaklad w okolicach Kutna moze byc Łodz kto za rozsadne pieniadze wkleja szyby i czy jest mozliwosc wyciecia obecnej i wklejenia jej dobrze na nowo. Bo slyszalem ze to jest ryzyko bo moze byc ok a moze byc tak ze uda sie ja ladnie wyciac i wkleic a za kilka miesiecy moze peknąc. I czy by takie ryski od skrobaczki usuneli by tlenkiem ceru. prosze o pomoc bo juz zaczynam chodzic chory.
wirus_kamil Posted May 16, 2014 Report Posted May 16, 2014 Konstantynów Łodzki,ul. Zgierska 41 Ja tam robiłem i znajomi również. Zawsze było okej Popytaj znajomych w okolicy bo szkoda kilometrów robić
Berd Posted May 16, 2014 Report Posted May 16, 2014 Ja robiłem w Łodzi na ul Inflanckiej 32. Ceny nie były wysokie.
mlody30 Posted May 16, 2014 Author Report Posted May 16, 2014 no ok mowicie ze nie ma co kilometrow robic ale chcialem zeby szyby tez przepolerowali tlenkiem ceru bo maja delikatne ryski a watpie zeby w kutnie robili cos takiego. A powiedzcie mi jeszcze czy da rade wyciac szybe i dobrze wkleić ta sama.
lukas1986 Posted May 16, 2014 Report Posted May 16, 2014 da rade tak zrobić. ja po nieudanym klejeniu zaprowadziłem na ponowne do "szpeczjaliszty" i za 80 ziko wkleili ta samą. tylko gość powiedział że nie daje gwarancji na szybę czy wklejenie, nie pamiętam dokładnie.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now