Skocz do zawartości

Mothers California


Gość marctwain

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo nie napisał. Dlatego wolę sam wypróbować. Mój samochód-moja wola :D

Podejście, że tylko najlepsze, naj, naj - i nie cofać się, to nie będzie o czym rozmawiać. Veyronami nie jeździmy, a to dla mnie przyjemność ma być. ;) Evo pisze co innego.I już są dwa zdania. I zajawka. I o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie napisał. Dlatego wolę sam wypróbować. Mój samochód-moja wola :D

Podejście, że tylko najlepsze, naj, naj - i nie cofać się, to nie będzie o czym rozmawiać. Veyronami nie jeździmy, a to dla mnie przyjemność ma być. ;) Evo pisze co innego.I już są dwa zdania. I zajawka. I o to chodzi.

 

I dokładnie o to w tym wszystkim chodzi. Brawo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Marctwain,pytałeś czy ktoś miał do czynienia z produktami firmy Mothers:)Jakies 5 lat temu Wujek przyjechał z za oceanu i przywiózł mi 3 opakowania tego produktu http://www.mothers.com/02_products/05550-05750.html .Jak na tamte czasy to byla mega bomba,łatwość aplikacji,jeszcze łatwiejsze polerowanie no i ten blask "very wet look" :)Jeśli chodzi o trwałość to trzymał oki 2 miesiące dlatego stosowałem go na lato ale na prawde byl super,to byl wosk który wciągnął mnie w zajawkę dbania o auto:)mimo tego ze pucowałem auto rodziców:):):)Potem prosiłem Wujka o kolejne opakowania a On przysłał mi Megsa gold class ktory nie byl juz tak dobry jak tamten:(:( Także polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś w ten deseń tylko starszy model (z jedną kostką glinki) http://www.mothers.com/02_products/07240.html niestety nie jestem w stanie nic wam o tej glince napisać (poza tym że działa), ponieważ nigdy nie miałem w rękach żądnej innej glinki i nie mam do czego jej równać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.