Skocz do zawartości

ValetPRO Yellow Bumper Gel


Rekomendowane odpowiedzi

ValetPRO Yellow Bumper Gel

 

iQ5koM5d7JV6j.jpg

 

Opis producenta: Yellow Bumper Gel zabezpiecza i naczernia zewnętrze plastiki, zapewniając delikatny połysk.

 

Konsystencja: Gęsty żel

Kolor: Żółty

Zapach: Przyjemny, cytrynowy zapach

Aplikacja: Niewielką ilość żelu za pomocą miękkiego aplikatora rozprowadzamy na czystej i suchej powierzchni. Pozostawiamy do wyschnięcia, a następnie polerujemy w celu uzyskania połysku.

 

Test:

Dzięki uprzejmości firmy ValetPRO zostałem wybrany do przetestowania dla Was żelu na plastikach zewnętrznych Volvo V50

b504ec97c1b99804.jpg

 

Test postanowiłem zacząć od plastiku zderzaka tylnego. Oklejanie elementu do 50:50

6d8d3996f58536a7.jpg

 

50:50

9f8829e26f14c3ec.jpg

Naniosłem niewielką ilość żelu na aplikator gąbkowy i rozprowadziłem go po lewej stronie.

 

Kolejny element który wybrałem do testu, to pokrywa silnika

1cec046b3d1b8181.jpg

 

Przygotowanie do 50:50

6dd79c05803b6939.jpg

 

50:50

6ecfb685361427dd.jpg

f7988a37ccc90ea3.jpg

Preparat fajnie podbił kolor i odżywił plastiki.

 

Ostatni testowy element, to pokrywa filtra powietrza. Aplikacja preparatu

69796f7a361d8df4.jpg

 

50:50

9c46558bbd179cbd.jpg

d6589a3526204c8c.jpg

 

Całość po aplikacji

c3caca79af25d45a.jpg

 

Podsumowanie:

Podsumowując ValetPRO Yellow Bumper Gel jest wg. mnie dobrym środkiem za pomocą którego zabezpieczymy/odświeżymy stare jak i nowe plastiki auta. Wydajność preparatu jest jedną z jego zalet i z pewnością zachęca do kupna.

 

 

Edit:

----------------------

"Poza konkursem" z resztki testera zrobiłem jeszcze jeden mały test (niestety nie mam zdjęć). Przeprowadziłem go na wypłowiałym, zszarzałym od słońca plastiku podszybia w 10-letnim Volvo V40. Efekt uzyskany po aplikacji bardzo mnie zaskoczył. Plastik odzyskał swój ciemny kolor, a szary wypłowiały nalot znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuje firmie ValetPROza możliwość przeprowadzenia testu Yellow Bumper Gel.

 

Moje spostrzeżenia: :)

 

Yellow Bumper Gel - bardzo gęsty. Coś bardzo podobnego do kremu. - pachnie mocno cytryną o czym też świadczy jego kolor. - produkt trzeba dobrze rozetrzeć aplikatorem aby nie pozostały lekkie smugi - moim zdaniem dobrze naczernia plastiki, aby to sprawdzić wybrałem właśnie takiego pacjenta.

 

Espuma- bardzo wodnisty - kolor zielony - zapach chemiczny ale przyjemny - bardzo dobrze się rozprowadza po plastiku. Nie pozostawia smug. Błyszczy się zdecydowanie bardziej od Yellow Bumper Gel - chyba nie zawiera silikonu

 

Po lewej Yellow Bumper Gel

Po prawej Espuma

 

 

2_zpsffcb3af0.jpg6_zpsd6499b46.jpg7_zps49efe075.jpg1_zpsac0b3ae2.jpg

4_zps1ad9011f.jpg3_zps3f11ce7e.jpg5_zps428bd9da.jpg

 

 

Podsumowując:

 

Test przeprowadzam na wydaje mi się w miarę podobnych produktach. Yellow Bumper Gel jest dla mnie lepszy ze względu na cenę oraz gęstość. Espuma jest zbyt żadki i jak dla mnie na początku za bardzo się świecą plastiki, ale to już kwestia gustu.

 

Dla użytkowników, którzy chcą mieć coś ze średniej półki w dobrej cenie jak najbardziej polecam.

 

Za kilka dni update

[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś nowa formuła produktu? Bo widać, że produkt jest biały/kremowy a ja miałem kiedyś w starej butelce, okrągłej był to typowy żel o kolorze żółtym :)

Generalnie wolę Dionysusa :) Cena dwa razy większa ale i wydajność i trwałość powiedział bym, że prawie 3 razy lepsza :) Ale jak ktoś ma czas na smarowanie co 2tyg to Yellow Bumper Gel starczy i to na parę lat na jeden samochód :)

Mi bez przetarcia fibrą zostawały jednak minimalne "mazy" po tym produkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, Na początku chciałbym przeprosić za spóźnienie w wykonaniu tego testu.

 

Produkt który testuje to ValetPRO Yellow Bumper Gel.

 

Kilka słów o środku:

 

- bardzo gęsty

- zapach przyjemny cytrynowy

- kolor żółty

 

Obiektem testu był grill AUDI. Wcześniej dokładnie wyczyszczony Surfexem HD. Kilka fotek i moje podsumowanie

 

yellow1_zps0a8c5735.jpg

 

yellow2_zps39de1e79.jpg

 

yellow3_zps85575558.jpg

 

yellow4_zps0dd37199.jpg

 

yellow5_zpscfb63951.jpg

 

yellow6_zpsb09e30ad.jpg

 

Według mnie dressing ten dobrze poradził sobie z wyzwaniem grilla. Konsystencję ma gęstą i na początku robią się mazy i trzeba go dobrze rozprowadzić. Jak już wyschnie pozostawia ładne matowe wykończenie.

 

Myślę że jak za swoją cenę dressing ten dobrze wywiązuje się ze swoich zadań.Porównywałem go wcześniej ze Smart Dressingiem.Wykończenie takie same(ładny mat) ale zaraz po spryskaniu wodą Smart Dressing zszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.