Skocz do zawartości

Nanolex Premium Glass Seleant


xMarcin95x

Rekomendowane odpowiedzi

Test dzięki użytkownikowi Fran3k

 

18891796045347edf53b93a.jpg

[shadow=indigo]Nanolex Premium Glass Polish[/shadow]

nanolex-premium-glass-polish.jpg

 

Nanolex Premium Glass Polish to kwasowa politura na bazie wody przeznaczona do dokładnego oczyszczania szyb samochodowych, która usuwa uporczywe, głęboko związane zabrudzenia. Łączy właściwości fizyczne - ściernej pasty polerskiej z chemiczną substancją czyszczącą, dzięki zastosowaniu mini-cząsteczek ściernych oraz kwasu cytrynowego.

 

 

Nanolex Premium Glass Polish pozostawia powierzchnię idealnie przygotowaną pod użycie Nanolex Premium Glass Cleaner, a następnie powłok zabezpieczających.

 

Nanolex Premium Glass Cleaner

nanolex-premium-glass-cleaner.jpg

Nanolex Premium Glass Cleaner to środek czyszczący zaprojektowany specjalnie dla szyb samochodowych.

 

 

Nanolex Premium Glass Cleaner szybko i efektywnie usuwa wszystkie chemiczne zanieczyszczenia i nie pozostawia żadnych osadów. Nanolex Premium Glass Cleaner powinien zostać użyty bezpośrednio przed aplikacją powłoki, co zagwarantuje jej najwyższą trwałość.

 

Nanolex Premium Glass Sealant

EN_Glas_Premium_50ml.png?itok=dmWOYhGq

Nanolex Premium Glass Sealant to zaawansowana powłoka na szyby, która nadaje właściwości hydrofobowe szybom, a także uniemożliwia przywieranie zanieczyszczeń do ich powierzchni.

 

 

Wykonana na bazie etanolu, powłoka odpycha wodę, tłuszcze i brud na powierzchniach szklanych.

 

Powłoka zwiększa widoczność oraz minimalizuje potrzebę używania wycieraczek i płynu do spryskiwaczy, dzięki czemu w trudnych warunkach drogowych można dużo wygodniej podróżować. Ponadto, brud i owady można wyczyścić dużo łatwiej, a zimą szyba wolniej i słabiej zamarza. Krople wody uciekają z szyby już przy prędkości powyżej 70 km/h.

 

Trwałość Nanolex Premium Glass Sealant wynosi ok. 12 m-cy lub 15.000km.

 

Aplikacja produktu jest tania i łatwa, ilość ok. 3 ml wystarcza na pokrycie szyby czołowej i dwóch bocznych.

 

37b5a34927344093gen.jpg

b679c9583b2669edgen.jpg

0c6c023c19b1a41dgen.jpg

ff84e79ec69e2f20gen.jpg

7483b8bc1dc29e03gen.jpg

b1747e3f2ff7e680gen.jpg

000ca5e3c24fd2f4gen.jpg

9c7f938a1399fb00gen.jpg

f66b79d2c69b62bagen.jpg

 

 

Nanolex Premium Glass Polish został nałożony aplikatorem Meg'sa.

Po 5 minutach pozostałości zostały przetarte MF.

Następnie aplikacja Nanolex Premium Glass Cleaner z małego spryskiwacza i Nanolex Premium Glass Seleant wg instrukcji bawełnianym aplikatorem.

Produkt bardzo wydajny, łatwo się dociera. Premium Glass Seleant dotarty po 20 min.

Szyby na które produkt został nałożony to: przednia i tylna - z racji bardzo intensywnego brudzenia się nawet podczas jazdy w mżawce :thumbdown:

Jak zacznie padać wrzucę zdjęcia z efektu hydrofobowego powłoki. ;)

________________________________________________________________________

### 9dni ~250km ###

Szyba z nałożonym Nanolex Premium Glass Seleant'em mniej przyciąga kurz.

Zrzucanie wody jak narazie na bardzo wysokim poziomie.

Podczas jazdy w bardzo mocnym deszczu kropelki uciekają przy ~ 75 - 80km/h

Główny obiekt testu tylna szyba w porównaniu do efektu bez Nanolex Premium Glass Seleant jest teraz "czysta" :D:good:

0cb95b661a91b972gen.jpg

4e99f64ff5c73153gen.jpg

d5669146b0dd6cd9gen.jpg

 

Mycie:

0ba3d19bd9c9c4a8gen.jpg

 

Zrzucanie Wody:

 

Kropelkowanie:

4a448f168e190ac8gen.jpg

 

956d60526ba8969fgen.jpg

 

### 25dni ~670km ###

Od ostatniego up'a auto nie było myte z racji pogody.

Cały czas pada a w międzyczasie gdy słońce wyjrzy zza chmur brud na aucie zasycha i nawarstwia się.

Na przedniej szybie w miejscu gdzie pracują wycieraczki podczas jazdy w deszczu powłoka bardzo ładnie zrzuca wodę przy ~ 65 - 70km/h.

Na tylnej szybie błota "na bogato" więc powłoka jest zapchana i niewiele może zdziałać.

 

Dziś na szybko odszczurzanie auta z nawarstwionego brudu przy użyciu ValetPRO Citrus Pre-Wash i 4nano UV.

Dość mocny Pre-Wash nie zaszkodził powłoce.

Po umyciu auta zrzut wody jest szybki i prawie że całkowity, powłoka zachowuje się tak jak by została dopiero co nałożona :song:

Jak narazie jest wszystko OK :good:

Brak zdjęć i filmu z racji tego, że spieszyłem się umyć auto jeszcze przed następną burzą.

 

### 46dni ~1,200km ###

Zrzucanie wody bez zmian, nadal na bardzo wysokim poziomie :good:

 

### 91dni ~2,500km ###

Powłoka nadal super radzi sobie z wodą - zrzucanie jej niezmiennie na bardzo wysokim poziomie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Test sponsorowany przez Auto Magic - Nanolex i Fran3k

 

 

nanolex_logo_web_800px-copy.jpg

 

c61c4b405759d3ad.jpg

 

 

xMarcin95x, Dokładnie opisał produkty, więc nie ma co dublować. Na szybie kiedyś leżał Rain-X, ale było to dawno i mocno ucierpiał od tamtego czasu. Przygotowanie szyby w moim przypadku zacząłem od przejechania maszyną szyby i Menzereną FG 400, co by być pewnym że na szybie nic nie leży, dokładnie ją umyłem i przystąpiłem do aplikacji. W pierwszej kolejności poszedł, Nanolex Premium Glass Glass Polish aplikacja za pomocą twardej strony Tricolora, chwile z Glass Polish popracowałem po czy zostawiłem i po kilku chwilach polerowałem. Polerowanie jak polerowanie, mogłoby być lżejsze, choć tragedii nie było. Kolejno poszedł w ruch Nanolex Premium Glass Cleaner który w oczach parował i trzebabyło pracować z nim na małej powierzchni, posiada on ostry spirytusowy zapach, ale nie przeszkadza on przy pracy z nim. Czynność powtórzyłem dwukrotnie, co by szyba była dokładnie odtłuszczona. I przyszedł czas na Nanolex Premium Glass Sealant produkt również o ostrym zapachu, ale bardzo ekonomiczny, dosłownie dwie krople, pozwalają spokojnie na aplikację 1/4 szyby. Mgiełka jaką zostawia również jest zauważalna, więc nie musimy się martwić o nakładanie warstwa na warstwie. Po aplikacji odczekałem 10 minut i zabrałem się do polerowania, które przeszło bez większych problemów. Produkt ładnie się dotarł i nie wymagał ponownego polerowania. Następnego dnia lanie wody :ad: Tak jak materiał pokazuje hydrofobia powłoki jest na bardzo wysokim poziomie, krople zaczynają uciekać od około 50km/h, mimo że producent deklaruje uciekanie wody od 70km/h.

 

To chyba tyle odemnie produkt tego ile jest wart wyjdzie w praniu, puki co jest profesjonalnie. Zdjęć dodatkowych nie wykonywałem gdyż materiał, który udało mi się skręcić, dokładnie pokazuje to co trzeba było ukazać w teście, polecam oglądać w HD 1080p

 

 

Jeżeli podoba Ci się materiał zostaw :good::good::good: a jak nie chcesz przeoczyć kolejnych testów kliknij SUBSKRYBUJ

 

Jeszcze szybki rzut oka na kropelki jakie powstają po aplikacji Nanolex Premium Glass Sealant

 

d6eb3bf4af568593.jpg

 

fdc5f2729d217734.jpg

 

0e6404b01e1802d3.jpg

 

f1f8385f4b8807fe.jpg

 

 

Na samym końcu chciałbym podziękować Auto Magic - Nanolex i Fran3k za możliwość przetestowania Waszych produktów !! I do następnego, a to już niebawem :good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.