Skocz do zawartości

Obszywanie kierownic Bydgoszcz - szukam.


leszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zakładu który zna się na rzeczy. Mam jedną kierownicę z Mondeo Mk4 do obszycia.

Jest wymontowana z auta i się nie śpieszy ale szuka porządnego zakładu i ludzi którzy zrobią to tip top :good:

 

Poprzeglądałem sobie dla ciekawości allegro i znalazłem kilkanaście ofert w sumie mogę skusić się na wysyłkę do kogoś no ale na miejscu to na miejscu .

Tu oferty z alldrogo http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... rch_scope=

może gdzieś warto to wysłać ?

 

Tu jeszcze znalazłem taką obszytą jakbym chciał i właśnie od Mondeo MK4 tylko ta cena :shock:http://tapicerki.carsdream.com/index.ph ... kaj/cat/7#

 

 

leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Na ulicy 3 Maja jest firma zajmująca się tym kilka lat. Obszywałem kiedyś gałkę biegów, mam kolejna i się do nich wybieram. Widziałem też ich robotę na jednej kierownicy - było :good:

 

No dałem do nich . Okazało się że to moich znajomych dobrzy przyjaciele :shock:

Oddałem w piątek po południu . Zapisali sobie robotę od 8 rano w poniedziałek .Zameldowałem się u nich o 11.30 i odebrałem kierę .Pojechałem sobie do domu i przełożyłem :mrgreen:

Czas 15 min i po kłopocie (no największym kłopotem było znalezienie dużej nakładki do odkręcenia śruby od kiery , chyba nr 26 lub 28)

Zamówiłem obszycie tak aby boki kiery były z pikowanej skóry a góra i dół z normalnej.

 

leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Polecam firmę maximonia.pl robiłem u nich swoje auto (passat 2008) i auto żony (RAV4 2009)- cały komplet czyli kierownica, mieszek gałka i drążek od biegów. Naprawdę szybko a co najważniejsze rewelacyjna jakość wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po weekendowym poszukiwaniu firmy, która zrobi to szybko i dobrze, skusiłem się na powyższą firmę maximonia z Tomaszowa. Kawał drogi, toteż do nich nie jechałem, tylko im wysłałem kierownicę (trochę się tego obawiałem). No, ale na szczęście wszystko wyszło super, kolor skóry dobrany idealnie, całość zrobiona naprawdę dobrze. Dzięki za podpowiedz z firma Maximonia i jak by co, teraz ja polecam innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.