Skocz do zawartości

Polerka do 300 a może 600pln?


janoazs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do zakupu swojej pierwszej polerki. Przeszukuję forum od ponad tygodnia i przyznam szczerze, że czym więcej czytam tym mniej wiem.

 

Polerki będę używał do swoich 3 samochodów (pewnie 2-3 razy w roku) oraz może okazjonalnie dla rodzinnych autek.

 

Wiem na pewno, że spróbuję swoich sił z rotacyjnym sprzętem.

Po moich przeszukiwaniach udało się ustalić 2 fronty:

 

1. Kupić polerkę do około 300pln (tutaj mam 3 typy):

- K2 - około 190pln

- Einhell BT-P0 1100E - około 280pln

- Vander VCP708 1400W - około 296pln

 

2. Dołożyć prawie raz tyle (około 500-600 pln):

- Krauss P7 - około 585pln

- Lare EPL11 - około 595pln

- lare epl21 - około 600pln

 

Moje pytanie brzmi: czy sprzęt z przedziału 200-300pln w zupełności wystarczy do moich potrzeb (a zaoszczędzone pieniądze mogę przeznaczyć sobie np. na chemię), czy może po jakimś czasie użytkowania i tak będę musiał "przesiąść się" na coś droższego (500-600pln) i lepszego - opcje profesjonalnych sprzętów od 1000pln w górę nie wchodzą w ogóle w grę.

 

Z doświadczenia niestety wiem: że kto tanio kupuje - ten dwa razy kupuje (i nie chciał bym tutaj popełnić tego błędu).

 

proszę pomóżcie bo już mi nerwów brakuje - liczę na rzetelną pomoc, z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.