Skocz do zawartości

CARTEC DASH FRESH


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miał ktoś do czynienia z CARTEC DASH FRESH ?

Widziałem jak pracownik myjni przetarł gąbką nasączoną dash fresh po brudnej desce rozdzielczej i powiem że efekt rewelacyjny i środek mega wydajny. 1l to cena ok 35zł

Zastanawiam się jak się ten specyfik zachowuje po dłuzszym czasie?

 

Ciekawy jest też CARTEC Motor Fresh

http://www.cartec.nl/pl/prod14.htm

 

Czyści i odświeża wszystkie elementy wykonane z tworzyw sztucznych

wewnątrz samochodu : kokpit.

Przywraca oryginalny kolor obiciom skórzanym.

Wysycha całkowicie i nie klei się. Antyelektrostatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak poleci, ale niech ci będzie :)

Ja miałem od czynienia. Ładnie pachnie, dość porządnie się błyszczy w sumie nie wiem co jeszcze? Nie testowałem go jakoś szczególnie, raczej taka budżetówka do wszystkiego. Przyciąganie kurzu w normie, ale ciągnie.

Dla mnie za bardzo się błyszczy, nie wiem czy można, ale ja go rozcieńczyłem 1:1 z wodą demineralizowaną i jest w porządku teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem ponad 3 miesiące z kosmetykami tej firmy, jeżeli mogę to pochwalę też preparat do smoły bardzo wydajny i robi robotę(tylko szybko zasycha) Szampony są średniej jakości (jednak z woskiem zrobił na mnie wrażenie) teraz zdecydowanie wolę sonaxa nabłyszczającego/prestę :mrgreen: Zapach dash fresh-a można kupić pod nazwą spring bardzo fajny i przyjazny wg. mnie trzyma od 3-4 dni ale jak pryśniemy odpowiednią ilość to i dłużej wytrzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.