Skocz do zawartości

Jasna Tapicerka - karcher SE 4001


kubaPb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Nie wiem czy to odpowiedni dział, jak nie odpowiedni to proszę o przeniesienie do poprawnego :)

Wczoraj odebrałem (w końcu) odkurzacz piorący Karcher SE 4001 , a że dzis pogoda nie rozpieszczała to odkurzacz przetestowałem na wersalce :) Profesionalniejsza chemia jeszcze nie dojechała,w zamian wykorzystałem próbke Karcher która była w zestawie.

Przypomnę iż jest to moja pierwsza styczność z takim odkurzaczem :)

 

1 Część łózka do prania, jasna tapicerka więc wszystko dokładnie widać co należy uprać.

2506u5l.jpg

 

2. Preparat w prespray rozcieńczony mniej więcej 50ml/5l wody. Niestety na opakowaniu nie była napisane w jakich rozcieńczeniach należny rozrabiać więc rozlałem po połowie.

 

280qydd.jpg

 

3. No to odkurzacz w dłoń :) W zestawie nie było węższej końcówki wiec robiłem tą co była. Będę musiał zakupić węższa końcówkę wtedy praca stanie się jeszcze wygodniejsza :)

 

wupedg.jpg

 

4. Po praniu, plamy poschodziły ale niestety chemia Karcher nie powala na nogi. W maszynie miałem wlane mniej więcej 50ml na 2-3l wody.

 

j67res.jpg

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z Karchera.

Sporo informacji na temat tego odkurzacza iż jest to typowo amatorski sprzęt, ale po pierwszym praniu jestem bardzo zadowolony :D Jestem mile zaskoczony iż, w chwili gdy skończyła się chemia, wlałem samą ciepłą wodę i o dziwo ale odkurzacz jeszcze wyciągał brud. Nie za dużo ale jednak :)

Jak na początek nauki z odkurzaczem sadze nie jest ok, następne wyzwanie to wnętrze mojego auta, ale to jak tylko będzie trochę cieplej :)

 

Chęmię do tapicerki jaką zamówiłem ale jeszcze nie doszła to ValetPRO Classic Heavy Duty Carpet Cleaner :) Mam nadzieje ze ta chemią będzie zdecydowanie wydajniejsza i mocniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.