Skocz do zawartości

BMW x5 i farba olejna :/


bobik007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem na auto bmw x5 2008r zostało wylane ok 10l białej farby olejnej, to co było na lakierze i szybach udało się wyczyścić, natomiast wszelkie plastiki (zderzaki, błotniki, podszybie) a także wszystkie uszczelki zaciągnęły na tyle farby że nie jestem w stanie tego usunąć, cały czas jest na tych elementach taki jakby biały nalot, i teraz pytanie do was, czy można to jakoś wyprowadzić czy tylko wymiana tych elementów mnie ratuje?

Oczywiście bardzo chętnie oddam auto w ręce specjalisty który to zrobi.

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem na auto bmw x5 2008r zostało wylane ok 10l białej farby olejnej, to co było na lakierze i szybach udało się wyczyścić, natomiast wszelkie plastiki (zderzaki, błotniki, podszybie) a także wszystkie uszczelki zaciągnęły na tyle farby że nie jestem w stanie tego usunąć, cały czas jest na tych elementach taki jakby biały nalot, i teraz pytanie do was, czy można to jakoś wyprowadzić czy tylko wymiana tych elementów mnie ratuje?

Pozdrawiam i z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.

 

 

Powinno się to pewnie zrobić z AC auta i cieszyć się nowymi elementami...

 

 

...ale można oczywiście próbować. Łatwo nie będzie, zdecydowanie polecałbym zdemontować co tylko się da i walczyć. Magiczne gąbki, delikatne ropuszczalniki i alkohole aplikowane na płatki do demakijażu (tak aby mogły jak najdłużej penetrować zabrudzenia) i dużo mycia pewnie pomogą na wielu elementach.

 

Robota na długie dni dla świadomego budowy pojazdów studia detailingu lub detailera-entuzjasty, który ma dużo wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.