Skocz do zawartości

Wybór kompresora olejowego 50L


Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegłym roku miałem podobny dylemat.

Kupiłem kompresor Eurotec 50l. Na razie działa bez zarzutu.

Wszystko zależy do czego będzie ci potrzebny.

Uwagę należy zwrócić na wydajność i czy ma być jedno czy dwu tłokowy. Dowiedz się jeszcze o serwis pogwarancyjny i części zamienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie kompresor do wydmuchiwania wody, czasem cos napompowac, umalowac :D przejrzyj temat o kompresorach ktory ma wiele stron. Ja mam od 2och lat i kilku jeszcze uzytkownikow kompresor z leroy merlin, cena jakosc rewelacja, tylko po kupnie pierwsze co bez odpalenia go wylewasz syf wlewasz swiezy olej, odpalasz bez srubki w zbiorniku na 15min spuszczasz olej, zalewasz swiezy i smiga, raz do roku zmieniam olej bo kosztuje 30zl wiec nie majatek. Do prac domowych sprawdza sie, do malowania pistoletem o niskim cisnieniu spokojnie umalowalem meble ogrodowe i wiele roznych rzeczy ktorych nie chcialo sie pedzlem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie wspomniałem o zastosowaniu :/

Kompresor ma służyć do wydmuchania wody po umyciu auta, tylko tyle :)

 

do czegos takiego to ci spokojnie 24l wystarcza.

 

jak chcesz 50l to nie ma sensu bawic się w 1 tlok , bo znając detailerskie i mechaniczne zapedy , fajnie by było klucz pneumatyczny chociaż do odkręcania kol mieć.

 

wydajność , jak najwięcej litrow na min , i jak największe ciśnienie robocze.

 

50l jednotłokowa częściej dobija powietrze , 2 tloki maja mniej roboty przy tym. do malowania w 50l bym się nie pchal chyba ze 3 tloki i dobrej jakości pistolet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.