Skocz do zawartości

Shiny Garage Bee's Knees Purple Spray Wax


Tworek

Rekomendowane odpowiedzi

Shiny Garage Bee's Knees Purple Spray Wax

 

Jest to jeden z serii testów jakie mam w zanadrzu dla ShinyGarage , przy okazji chciałbym podziękować za mega dużą pakę testerów i kolejną przesyłkę, na którą czekałem mniej niż bym mógł pomyśleć. Ale do rzeczy:

 

W pierwszej kolejności do testowania poszedł Shiny Garage Bee's Knees Purple Spray Wax, naturalny wosk w spreju, krótko i na temat :-]

 

big_IMG_8162.jpg?updated_at=1388408955

 

Info ze strony producenta :

Shiny Garage Bee's Knees Purple Spray Wax to naturalny wosk carnauba w sprayu.

Idealny produkt do regularnego stosowania, bardzo łatwo się go aplikuje. Świetnie podbija kolor i zabezpiecza lakier.

 

wydajny,

łatwa aplikacja,

podbija kolor,

zabezpiecza lakier.

 

Pojemność 500ml Cena ~ 30 zł

 

Wskazówki z opakowania pokrótce, wstrząsnąć, nanieść na przygotowaną powierzchnie, rozprowadzić przy użyciu aplikatora i zostawić na określony czas (10min), na końcu wiadomo polerownie.

 

A co ja o nim napiszę ? Kupując ten produkt dostaniemy go solidnej butelce z dobrze wykonaną i czytelną etykietą, dodatkowo wyposażoną w atomizer, dzięki któremu będzie aplikować produkt. Jak widać posiada mocno damski różowy kolor, jest dosyć gęsty, przed aplikacją trzeba nim dobrze wstrząsnąć, ale przez popularny trigger spokojnie przelatuje. Pachnie "ładnie" chemicznie, wiem, wiem głupio brzmi, no ale ...

 

Jako że auto mojego ojca, dawno nie widziało wosku, więc przytrafiła mu się okazja, i wystąpił w roli testera. Auto nie wykazywało jakiejkolwiek choćby odrobiny zabezpieczenia na sobie, ale w razie W, myłem, maska dostała jedną serie WaxOFF'a, mycie odtłuszczanie i przystąpiłem do testowania, jak widać w pierwszej scenie maska czysta od wosków:

 

 

Dodatkowo kilka kadrów z filmu:

 

3c5ee55fa70f92ee.jpg

 

2239ff29f5823411.jpg

 

a21fc45cf8e88405.jpg

 

db9b2a853d22aa30.jpg

 

714b4f6655f28413.jpg

 

787544dae87ce637.jpg

 

9255e22454bc6585.jpg

 

42a982fc39942856.jpg

 

Kropling :good:

e084504a95731ce1.jpg

 

b5335306966a96ab.jpg

 

28aeedd43d28aa4d.jpg

 

59b8f7a14963f965.jpg

 

e3fb57b9fad64ed4.jpg

 

Aplikacja jest tak banalna, że każdy sobie z nią spokojnie poradzi, psikasz, przecierasz, zostawiasz i bez problemu polerujesz. Wosk który jest bardzo ekonomiczny, za cenę 30 zł, dostajemy aż pół litra wosku w płynie, który starczy nam na bardzo długo. Mgiełka wosku zostaje dobrze widoczna nawet na jasnym lakierze, a gdy wosk zostawi nam się troszkę dłużej niż trzeba, nie ma problemu żeby go wypolerować. Osobiście zaobserwowałem ze lakier mocno się zeszklił, i dostał sporo śliskości. Tak że to chyba tyle w temacie Shiny Garage Bee's Knees Purple Spray Wax, Jeżeli potrzebujecie czegoś szybkiego do codziennej pielęgnacji to każdemu szczerze mogę polecić.

 

Dzięki za uwagę i do następnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, fajny test :good:

 

Zgaduję, że produkt raczej z kategorii mocniejszych QD? :o Miałbyś szanse zrobić jakieś 50/50 jak z przyciemnieniem lakieru i ewentualnie ze śliskością? No i dodatkowo, skoro to już w sumie wosk - to fajnie by było wiedzieć jak z trwałością ;)

 

Ciekawe też jak współpracuje z woskami/sealantami, użyty jako QD właśnie :idea: No chyba, że idea produktu jest inna? :mrgreen::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Bee's Knees to typowy wosk naturalny ale w postaci płynnej, dzięki czemu może być aplikowany bezpośrednio przez atomizer. Nie jest to QD z woskiem, a wosk, który utrzymuje się w granicach dwóch miesięcy przy odpowiedniej pielęgnacji lakieru, ciekawa alternatywa dla początkującyh użytkowników, ale nie tylko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na to że kolejna osoba pyta o przyciemnienie lakieru po zastosowaniu Bee's Knees podrzucę linka do mojego testu tego wosku

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=18729

 

jest parę zdjęć przedstawiających jak Bee's Knees przyciemnia lakier ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy produkt. Tak się zastanawiam czy nie byłby alternatywą dla Reda, który zaplanowałem położyć na Cherry Glaze, jak myślicie jakby współgrał z cherry i czy ewentualnie można było by zrezygnować z QD na poczet oto preparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie proszę ze zrozumieniem posty w tym temacie, Bee's Knees jest typowym woskiem, nie jest to alternatywa dla QD, nie stosujemy go po każdym myciu, bądź w celu usunięcia kurzu czy zacieków z lakieru. To pełnowartościowy wosk naturalny o przyzwoitej trwałości ok 2 miesięcy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pełnowartościowy wosk naturalny o przyzwoitej trwałości ok 2 miesięcy :]

 

Takim razie w połowie tego okresu postaram się wykonać update, zobaczymy jak sobie radzi. Obecnie pogoda jest jak jest, więc zobaczymy co pokaże (auto pod chmurką).

 

Ciekawy teścik chyba trzeba zakupić :)

 

Śmieszna cena, jak za produkt do wręcz ekspresowego woskowania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śmieszna cena, jak za produkt do wręcz ekspresowego woskowania :good:

 

Właśnie normalna - tylko my już spaczeni jesteśmy.

 

Trochę normalności w tym względzie się przyda na rynku bo przynajmniej można znajomemu polecić, który puka się w głowę jak mówię o wosku za 80,00 zł dajmy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śmieszna cena, jak za produkt do wręcz ekspresowego woskowania :good:

 

Właśnie normalna - tylko my już spaczeni jesteśmy.

 

Trochę normalności w tym względzie się przyda na rynku bo przynajmniej można znajomemu polecić, który puka się w głowę jak mówię o wosku za 80,00 zł dajmy na to.

 

80 zł za tester ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih, ostatnio polecałem klientowi, który kupował auto u mnie właśnie Colliego. Potem odpisał mi mail, że tak drogiego wosku to nie widział i kupił coś w markecie :/

 

Ludzie nie zdają sobie sprawy że taką puszkę na jedno auto będą smarować do końca jego dni :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś mija równo 7 tygodni jak został zaaplikowany Shiny Garage Bee's Knees Purple Spray Wax.

 

Dla przypomnienia, jak ten wosk zachowywał się zaraz po aplikacji :

 

 

Auto myte 2 razy tylko pre-wash'em z Shiny Garage Friut Snow Foam i dodatkowo na szybko przemyta przed wykonaniem zdjęć (garażowane pod chmurą, przejechało stosunkowo nie wiele bo nieco ponad 800km) A oto co po nim zostało :

 

db2a61a7db2e7c45.jpg

 

bb0792cc5799b037.jpg

 

3c5b78c816517c74.jpg

 

6765277d636e34fb.jpg

 

f5bc5c97e1fd7fb6.jpg

 

ef894308829ed24e.jpg

 

Jak widać, umiera, ale dalej odprowadza wodę, wolno ale odprowadza. Jak na tak szybką aplikację, ilość zużytego produktu i wytrzymałość to chyba nie ma na rynku nic lepszego z tego rodzaju produktów.

 

Pozdro i jeszcze raz dzięki Shiny Garage, za możliwość przetestowania Waszych produktów !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak szybką aplikację, ilość zużytego produktu i wytrzymałość to chyba nie ma na rynku nic lepszego z tego rodzaju produktów.

Do tego ta cena :song:

 

W ubiegłym tygodniu położyłem go na umierającego Hi-tempa, zobaczymy ile poleży.

Kolejna aplikacja SG będzie zgodnie ze sztuką, na cleaner Dodo lub Prima Amigo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.