Skocz do zawartości

AUTODOFINANSOWANIE


pardi

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś miał z czymś takim do czynienia?

http://www.autodofinansowanie.pl/

Mój dobry kolega strasznie jest na to chętny , wydaje mi się ze to pic na wodę ale ciężko mi go przekonać a nie chciałbym żeby się naciął.

Gdzieś wyczytałem ze cały myk polega na tym ze kupujesz auto w zaprzyjaźnionym przez nich komisie gdzie auto jest w zawyżonej cenie. Kredyt również tylko u nich pewnie tez koszt kredytu większy. Co jakiś czas trzeba jeździć na kontrole czystości auta i naklejek i wtedy właśnie szukają dziury w całym żeby tylko zerwać umowę i zostać bez dofinansowania ale z kredytem.

Kumpel twierdzi ze jest inaczej gdyż

Auto kupił nie u nich tylko sam u handlarza.

Porównywał kredyt i niby wychodzi mu ze tylko 15zł różnicy w racie .

Projekt reklamy dostał i ze niby tylko reklama na tylnej szybie i pod lusterkami.

Dofinansowanie w kwocie 500zł miesięcznie przy racie 659zł :shock: więc tylko 159zł rata.

Jak mi czytał umowę to okazuje się ze reklama może mieć powierzchnię do 65% powierzchni auta a zerwanie umowy grozi karą 1800zł

Co o tym myślicie? Ja osobiście w to nie wierzę zbyt kolorowo to wygląda jakby tak było jak piszą to by wszyscy jeździli oklejonymi autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt reklamy dostał i ze niby tylko reklama na tylnej szybie i pod lusterkami.

 

Tak fajnie, tylko w regulaminie jest napisane że reklamy mogą sie zmieniać, czyli pierwszą reklamę może dostać tak jak twierdzi, a za miesiać walną mu na 65% auta...

A co jak im sie zachce zmieniać reklamy co 2 tygodnie?

Według mnie strasznie mało informacji na stronie jak to działa, a później ludzie podpisują umowy z małymi druczkami.

Straszna lipa, czy ludzie nie nauczą sie że nie ma okazji w tym kraju? Nikt Ci nic za darmo nie da, nawet by zarobić w pysiaczka trzeba na to zasłużyć.

 

Nie chce tutaj nikogo obrażać, ale jak kolegę nie stać na auto to niech zainwestuje w kartę miejska czy coś podobnego, a nie ładować się w umowy z takimi naciągaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian ja mam takie same zdanie co ty ale ciężko mi go przekonać.

Teraz wyczytałem na autokącik ze ktoś ich sprawdzał i nawet nie mają podpisanej żadnej umowy z reklamodawcami mało tego przez pierwsze trzy miesiące podobno nie płacą bo to kaucja za GPS gdzie w umowie nigdzie o tym nie pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba dać mu się władować w takie gó... i niech się przekona że nie ma nic za darmo, ale i tak pretensje będzie miał do Ciebie, już ma za to że powiedział, a jak się właduje w to, to będzie miał za to, że mu nic nie powiedziałeś.. to się nazywa życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dofinansowanie w kwocie 500zł miesięcznie przy racie 659zł :shock: więc tylko 159zł rata.

500 zł brutto, chyba że wystawisz FV :!:

Możesz to rozwinąć , miał ktoś z tym styczność ? Panowie z Wawy może Wy coś wiecie w temacie , siedziba jest w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel 2 lata temu sie strasznie tym interesowal, bo potrzebowal wlasnie auto do przyslowiowego "wozenia dupy z punktu A do B " , ale jak zobaczyl auta we wspolpracujacych komisach i dowiedzial sie jak to naprawde wyglada to uciekal od tego pomyslu. Tyle , ze mowie dawno to bylo, ale ja go nie odciagalem od pomyslu , bo wtedy jeszcze nie mialem pojecia co to jest. Sam sie dowiedzial i stwierdzil , ze kompletna strata czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyt piękne by było prawdziwe.

- potem się okaże, że masz tym autem jeździć w godzinach szczytu no bo przecież jesteś tablicą reklamową i reklamobiorcy muszą cie widzieć a ty akurat wtedy jesteś w pracy i auto stoi na parkingu - więc nie wypłacą kasy...

- drugi powód może być zbyt mało "atrakcyjna" trasa przejazdów, co sprawdzą na podstawie logów gps...

- kto pokrywa koszt dojazdu w razie zmiany reklamy na aucie i jak często może to się odbywać ?? by się nie okazało, że musi być dwa razy w miesiącu w Wawce, bo wtedy to dofinansowanie pójdzie na paliwo (albo nawet braknie)

- w galerii "przykładowych realizacjie" jest fota jednego auta z nieudolnie nałożoną grafiką w PS, jakoś nie widać aut które faktycznie zostały oklejone raklamami.

Reklamy Casto, RMFu, ESKI... a jak przyjdzie co do czego to będzie śmigać z reklamą kondonów albo agencji towarzyskiej :evil:

 

no i ostatnie, za stary jestem i nie uwierzę, że ktoś da Ci 500zeta za reklame tylko na tylnej szybie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek napisałjesteś tablicą reklamową i reklamobiorcy muszą cie widzieć

Jacek na autokącik wyczytałem ze ktoś ich sprawdzał i nie mają zadnej umowy z jakimkolwiek reklamodawcą , kumpel ma mieć reklamę ich banku socialbanking

Jacek napisałkto pokrywa koszt dojazdu w razie zmiany reklamy na aucie i jak często może to się odbywać ?? by się nie okazało, że musi być dwa razy w miesiącu w Wawce

Auto ma byc oklejone w Gliwicach.

On tą umowę podpisuje z tą firmą http://dofinansowaniekredytu.pl/index.html ale na umowie stroną jest właśnie ADF więc pewnie Ci sami pod innym szyldem.

Wkurza mnie bo JESTEM PEWIEN ze to jakiś wał ale oni na wszystko mają odpowiedź i nie wiem jak im to udowodnić dlatego szukam kogoś to się z tym zetknął face to face.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Był o tym w zeszły weekend na tvn turbo w turbo kamerze materiał. W skrócie? Ludzie za auto wartości 25tys pln mają łącznie do spłacenia kredyt o wysokości 75tys pln.... Tak... dostawali kasę przez pierwsze 2 miesiące a potem został im sam kredyt... Ehh naiwność ludzi i brak czerwonej lampki jest czasem przerażająca. A firma jest bez karna... lub postępowanie będzie to trwało latami.... tak to już tu jest w PL. Prawo chroni jak zwykle nie tą stronę co trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.