Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Szczecin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie widzę wielu użytkowników forum ze Szczecina, lecz mam nadzieje, że nie oznacza to, że ich nie ma.

 

Co prawda dysponuję garażem, ale niestety bez wody, dlatego trzeba posiłkować się bezdotykami.

 

Czy znacie jakieś miejsca, gdzie NA SPOKOJNIE można się rozłożyć i podziałać?

 

Świetna myjnia pod tym względem jest w Podjuchach "Myj sam" i ew na Szczawiowej (troszkę gorzej IMO). Może jeszcze jakaś podpowiedź? Im bliżej Pomorzanów lub Pogodna, tym lepiej.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Słabo szukasz ;)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=10337

 

Na Europejskiej przy Lotosie podobno nie gonią. Jest tam też podnośnik 20zł/h

Niedzwiedziu ja korzystam z myjni na Szczawiowej przy Elektrociepłowni.

Nie robią problemów jeżeli przyjedziesz po 21, lub bardzo wcześnie rano ( w lato najczęściej jestem ok 7)

Należy zagadać z panami z obsługi i zapytać się czy można. Jest tam woda, ale robią problemy więc do wiader najlepiej przywieźć w 6l baniakach z lidla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak umarł temat , ale jak się ciepło zrobi można ogarnąć jakieś spotkanie :D

Zaletą myjni na Szczawiowej jest to że program 4 nie zostawia waterspotów.

 

Panowie ja raz w miesiącu jestem na weekend u rodziny na Sierpowej, to można rzeczywiście jakieś spotkanie ogarnąć, przy okazji odwiedzi się jakąś myjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja raz w miesiącu jestem na weekend u rodziny na Sierpowej, to można rzeczywiście jakieś spotkanie ogarnąć, przy okazji odwiedzi się jakąś myjnie :)

 

Czasami widzę twoje autko :) Daj znać tylko kiedy jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na bezdotyku przy Biedronce w Mierzynie. Tam nie ma nikogo z obsługi a wieczorami to i mało samochodów.

 

Też zazwyczaj tam myję i jeszcze nikt się nie czepiał bo zazwyczaj nikogo tam z obsługi nie ma jak już kolega napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mieszkam na pomorzanach i u nas tutaj na ulicy ruskiej mamy przy garażach murowanych , obok są działki - typową myjkę do mycia ręcznego - jest specjalnie wydzielone miejsce z odpowiednimi odpływami - obok jest wąż z wodą zamkniety na klucz - kluczyk bierze się z recepcji klubo-kawiarnia "Hetman" płaci sie coś chyba około 10 zł zostawia sie dowód i dostaje się kluczyk i końcowke do węża i myjesz ile wlezie - na wiosnę często tam myje, czasami nawet po 1,5h siedzę z kolega i picujemy, tez sciagam koła myje nadkola itp. - rewelacyjna sprawa

 

Jak sobie wpiszecie w google maps Ruska 23A, Szczecin to pokaze wam to miejsce - potem wziaść street view i zobaczycie murowane garaze a tam babke siedzaca na laweczce to wlasnie to miejsce - generalnie jakby ktoś kiedyś chciał sie tam na spokojnie umyć to służę pomocą za 1 razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin z Nieba spadłeś , rzut beretem od mnie :)

Często chodzę tamtędy na spacer z żonką i chciałem tam nie daleko z kanału skorzystać ale za niskie auto :/

Kurde nie przypuszczałem że tam miejsce do mycia jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli to miejsce? http://goo.gl/maps/zta4H Trzeba będzie to sprawdzić :-]

 

Tak dokładnie to jest to miejsce - w scianie garażu jest tam zamkniety na klucz wąż z wodą - idzie sie po kluczyk do clubu hetman dostaje sie jak pisałem pistolecik do węża i heja :) jest tam odpowiedni kanał ściekowy więc wszystko jak trzeba - tylko trzeba jeszcze poczekać pewnie z 3 tygodnie aż sie pogoda ustabilizuje bo - woda podpieta jest pod rurociągi działkowe a oni puszczają wodę jak już mrozów nie ma co by rury nie popękały - można sie umawiać po 2-3 osoby to wtedy wychodzi po 3-4 zł od mycia :P wszystko na spokojnie - rozstawiamy się z kosmetykami na ławeczce - bez pośpiechu glancujemy fury ;) jak się ciepło zrobi już na stałe to można się spotkać umyć autka. Jak coś to dajcie znać - mieszkam blok dalej od myjki ;)

 

Jak będziecie kiedyś brali pistolecik to dbać o niego nie rzucać węża z nim o glebę bo jest tylko 1 a drugiego nie kupią i nie robić za dużo trzody bo to jest na przeciwko bloku a ludzie jak zaczną sie skarżyć to zamkną myjkę ale jak wszystko ok to można się tam myć ile wlezie :)

 

A tutaj http://goo.gl/maps/yDFFy pobiera sie kluczyk na recepcji - w tym budynku ze słoneczkiem na fasadzie to club Hetman - 200m od myjki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym :P jezdzę - ciemny błękit/granat(indigo) passat B5 FL sedan i staruszkiem - zielony nissan primerka ze spojlerkiem na klapie :) jak się zrobi cieplej to można sie umówić na małe mycie.

Piszesz że przejeżdzasz koło tego codziennie więc pewnie masz garaż w tych blaszakach co ja ? na końcu asfaltówki koło INTER-TEAM-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Woda twarda i zostawia water spoty, pociecha to, że schodzą pod cleaner'em bez problemów.

Dość często kurzą przejeżdżające samochody i jak będzie niekorzystny wiatr to można narobić sobie nieciekawego bigosu.

Ogólnie miejsce bardzo fajne.

Końcówka do węża jest uszkodzona i pryska na boki jak szalona. Następnym razem zabieram swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo widzę, że ekipa ze Szczecina się trochę powiększyła, cieszy mnie to :)

 

Fajne miejsce bo i blisko od mojego domu, ale pytanie czy sąsiedzi nie bedą mieć nic przeciwko, bo widzę, że okna wychodzą idealnie na "myjkę".

 

Ten klub Hetman to jest gdzieś w okolicach S.M. Kolejarz mam rozumieć?

 

Ja zwykle pucuję swojego na stacji Lotos na Europejskiej, można bez problemu nabrać wody w wiaderko, wszystko jest ok póki coś wrzucasz i korzystasz z ich bezdotyku np opłukania. Uważajcie tylko na gorący polimer który tam jest, ponieważ ostatnio nie miałem czasu go spłukać i wżarł mi się w szyby zostawiając coś a la "waterspoty" i wygląda na to, że jedynym ratunkiem jest polerka.

 

Wasza miejscówka kusi możliwością zdjęcia kół i ogarnięcia nadkoli, bo niestety ciężko to zrobić na ww stacji. Mam nadzieje, że niedługo ogarniemy jakieś spotkanie :)

 

Pozdrawiam

Paweł :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sąsiadami nie ma problemu. Ja ostatnio wyzbierałem wszelkiego rodzaju śmieci, żeby nikt nie miał pretensji, że się zjeżdża jakieś towarzystwo i syf robi. Czasami tylko podchodzą "starsi Panowie" i podpytują. Co to, jak to i standard, na sprzedaż idzie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.