Skocz do zawartości

Lahega Auto Safe 200 - piana aktywna


Yasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki uprzejmości sebba75 miałem okazję przetestować aktywną pianę firmy Lahega Autosafe 200. Kilka słów od producenta:

 

Alkaliczna piana aktywna, wysokoskoncentrowana, przeznaczona dla myjni samochodowych.

 

Właściwości

 

Autosafe 200 jest produktem o bardzo wysokich właściwościach myjących, przeznaczony do bezpiecznego i skutecznego mycia wszelkiego rodzaju pojazdów. Zawiera składniki bezpieczne dla środowiska. Ph koncentratu~ 13,5.

 

Do testów otrzymałem gotową próbkę do pianownicy ręcznej Gloria - było to 200ml produktu (wydawał się wstępnie rozcieńczony ? ). Do tego dobity został litr wody trochę pompowania i do dzieła!

 

Pacjentem była Insignia, która na potrzeby testu nie widziała myjni od 2 tygodni.

 

DSC_0180.JPG

DSC_0181.JPG

 

Zanim poszedłem po aparat, AutoSafe wzięła się do roboty

DSC_0190.JPG

 

A jak widać z roboty wywiązywał się dobrze :!:

DSC_0186.JPG

DSC_0187.JPG

DSC_0188.JPG

 

Auto po opłukaniu prezentowało się już zdecydowanie lepiej

 

DSC_0196.JPG

DSC_0195.JPG

DSC_0192.JPG

 

PODSUMOWUJĄC:

 

Piana jest baaardzo skuteczna jeżeli chodzi o domywanie. Nie wiem jak oddziałowuje na LSP bo na aucie leżał 1,5 miesięczny AG HD Wax, który już dogorywał. Na aucie nie leży tak długo jak Magi, ale za to robi dobrą robotę. Myślę, że przy zakładanej cenie 1l poniżej 20zł to będzie skuteczna piana do szybkich akcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.