Skocz do zawartości

Gyeon TIRE - test w warunkach zimowych i piwnicznych


leszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Test w warunkach piwnicznych (pogoda).Przeciwnik na zdjęciu

 

244e784475fff830med.jpg

 

Konsystencja podobna do przeciwnika .Takie oleiste .

Na plus ładny zapach.Zdjęcie poniżej po nałożeniu obu produktów . Gyeon jest mniej błyszczący -satynowy

fd610e686f591922med.jpg

 

Tu zdjęcie z bliska

65995bbec5245829med.jpg

 

i kropelki

 

958b98b6b306c1f2med.jpg

 

Produkt jest wydajny . Zobaczymy jak długo oponki w warunkach jak zaznaczam piwnicznych będą w takim stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ci nie szkoda
Oponki mam wystawione do sprzedaży .

 

Jak będzie okazja to jeszcze w tym tygodniu na wszystkie opony w aucie nałożę Gyeon Tire

 

edit :

 

Właśnie przed chwilką nałożyłem Gyeona na opony przy temperaturze -6 .Opony nie przygotowane - na żywca jechałem(felgi nie myte :/ ) . Produkt nie zamarzał i się dobrze rozprowadził.

f2f75fd3be6e66c0med.jpg

 

Zużycie na 4 opony raczej znikome :

47feb51f3e482df7med.jpg

 

Uwijałem się szybko bo tylko w dresie byłem .Tak jak poprzednio w nos wpadł mi zapach . Podoba mi się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś podjechałem na myjnię bezdotykową w Poroninie i obleciałem całe autko . Ku mojemu zaskoczeniu po aplikacji Geyon Tire ani śladu na oponach .

Pewnie to zasługa aplikacji przy ujemnych temperaturach .

Tak czy owak totalne zero na oponach :wallbash::wallbash: Oponki są szaro buro żółtawe. Dystans przejechany to coś koło 800km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu myłem całe auto w garażu, na koniec obleciałem opony GT i zostawiłem na noc.Wiele nie najechane bo jakoś 400km,ale coś tam siedzi jeszcze,choć dla mnie nakładanie zimą dressingu na opony to już fanaberia(jaki % użytkowników w ogóle myje auto zimą :mrgreen:) ,no chyba,że w sobotę,żeby na niedzielę było ładnie :mrgreen:

Bardzo ładnie siedzi na chlapaczach i hokeju :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.