Jump to content

Gyeon TIRE - test w warunkach zimowych i piwnicznych

leszcz

Recommended Posts

Test w warunkach piwnicznych (pogoda).Przeciwnik na zdjęciu

244e784475fff830med.jpg

Konsystencja podobna do przeciwnika .Takie oleiste .

Na plus ładny zapach.Zdjęcie poniżej po nałożeniu obu produktów . Gyeon jest mniej błyszczący -satynowy

fd610e686f591922med.jpg

Tu zdjęcie z bliska

65995bbec5245829med.jpg

i kropelki

958b98b6b306c1f2med.jpg

Produkt jest wydajny . Zobaczymy jak długo oponki w warunkach jak zaznaczam piwnicznych będą w takim stanie

jeśli ci nie szkoda
Oponki mam wystawione do sprzedaży .

Jak będzie okazja to jeszcze w tym tygodniu na wszystkie opony w aucie nałożę Gyeon Tire

edit :

Właśnie przed chwilką nałożyłem Gyeona na opony przy temperaturze -6 .Opony nie przygotowane - na żywca jechałem(felgi nie myte :/ ) . Produkt nie zamarzał i się dobrze rozprowadził.

f2f75fd3be6e66c0med.jpg

Zużycie na 4 opony raczej znikome :

47feb51f3e482df7med.jpg

Uwijałem się szybko bo tylko w dresie byłem .Tak jak poprzednio w nos wpadł mi zapach . Podoba mi się .

• 2 weeks later...

Dziś podjechałem na myjnię bezdotykową w Poroninie i obleciałem całe autko . Ku mojemu zaskoczeniu po aplikacji Geyon Tire ani śladu na oponach .

Pewnie to zasługa aplikacji przy ujemnych temperaturach .

Tak czy owak totalne zero na oponach :wallbash::wallbash: Oponki są szaro buro żółtawe. Dystans przejechany to coś koło 800km.

Ja tydzień temu myłem całe auto w garażu, na koniec obleciałem opony GT i zostawiłem na noc.Wiele nie najechane bo jakoś 400km,ale coś tam siedzi jeszcze,choć dla mnie nakładanie zimą dressingu na opony to już fanaberia(jaki % użytkowników w ogóle myje auto zimą :mrgreen:) ,no chyba,że w sobotę,żeby na niedzielę było ładnie :mrgreen:

Bardzo ładnie siedzi na chlapaczach i hokeju :good: