Skocz do zawartości

ValetPRO Snow Foam Combo 2


Tworek

Rekomendowane odpowiedzi

ValetPRO Snow Foam Combo 2

 

Na wstępie podziękuję ValetPRO za możliwość przetestowania ich produktu !

 

d87b108585286331.jpg

 

Produkt jaki dostałem do testów to ValetPRO Snow Foam Combo 2 na wstępie kilka słów o nim od producenta:

 

Snow Foam Combo 2 to gęsta piana aktywna, która głęboko oczyszcza i odtłuszcza powierzchnie lakieru skutecznie usuwając film drogowy oraz inne ciężkie zabrudzenia przygotowując auto do bezpiecznego mycia właściwego. Snow Foam Combo 2 nie zawiera żrących substancji i jest bezpieczna dla chromów, aluminium czy uszczelek, może być stosowana do czyszczenia felg czy skutecznego odtłuszczania komory silnika, bez obaw o uszkodzenie delikatnych powierzchni.

 

- Bezpieczne dla wszelkich powierzchni, w tym chromów i gołego aluminium,

- Potężna siła czyszczenia

- Wytwarza gęstą pianę

- Uniwersalna - usuwa ciężkie zabrudzenia i odtłuszcza lakier, felgi i komorę silnika,

- Wysoko skoncentrowana.

 

i kilka słów odemnie:

 

Cały czas szukam alternatywy dla mojej ulubionej piany jaką jest Magifoam od AutoBrite, a dlaczego szukam dalej ? Jeżeli coś jest dobre, to po co zmieniać ktoś by mógł zapytać ... Dlatego, że Magi jest po prostu droga. Ale do rzeczy, dostałem od ValetPRO opakowanie Snow Foam Combo 2 i był to taki ostatni rzut po choinkę bo paka doszła 24 grudnia :D Szybki rzut oka na opakowanie, solidny pojemnik/baniaczek z bardzo ładną i przejrzystą etykietą. Zaraz nos "wsadziłem" do pojemniczka i co ? Standard jak dla pian aktywnych, nic ciekawego nie wywąchałem, delikatnie chemicznie, coś a'la APC ale nie drażniący, koloru pomarańczowego, bardzo klarowny. Aplikowałem ją za pomocą zmodyfikowanego Marolex'a, a stężenie jakie zastosowałem to taki "standard" czyli 50 ml piany na litr ciepłej wody. Cena jaką musimy zapłacić za litr Combo 2 to około 40 zł, zaś jeżeli wybierzemy duże opakowanie za 5 litrów trzeba będzie zapłacić około 90 zł, co stawia Combo 2 w bardzo dobrym świetle. :good:

 

Jako że aura jaka teraz panuje i moje warunki do mycia auta, test się nie co przesunął, ale co się odwlecze to nie uciecze :D Do rzeczy :

 

 

I jeszcze kilka kadrów z przed i po myciu :

 

c9a50f1027c3f15d.jpg

 

f363d89dfa5e7789.jpg

 

6d46b6663e185b75.jpg

 

53324ac3ede9f9cf.jpg

 

29120789d1a4d181.jpg

 

800ccad859c09968.jpg

 

Kurde, chyba coś się dzieje :D

 

02f7581469dc3aea.jpg

 

672a5e4b2ca74c12.jpg

 

A tak wygląda sytuacja po bezdotykowym myciu:

 

a3225f80a1f748c6.jpg

 

afa686b0a2c7cf83.jpg

 

f66e2dd93a64bf29.jpg

 

3166b24f93ea8ae9.jpg

 

 

Jak widać, Combo 2 poradziło sobie całkiem nieźle :good: Nie pieni się jak Magi, ale to nie ma wyglądać, tylko ma działać :D Patrząc na cenę za dużego opakowania, gdzie otrzymujemy 5 litrów, za 90 zł, przyjmując, że przygotowujemy roztwór ze 100 ml piany, mamy 50 pianowań, gdzie jedno pianowanie kosztuje nas 1.80 zł, stawia Combo 2 we wręcz świetnym świetle. Combo 2 jest na pewno bardziej skuteczne niż Neutral Snow Foam, z którego również bardzo długo korzystałem. Producent nic nie wspomina o pH produktu, być może to wpływa na jego agresywność, ale to sprawdzę i dorzucę tematu. Jeżeli szukacie skutecznej piany o dobrych właściwościach czyszczących i za niewielkie pieniądze, to Combo 2 mogę każdemu spokojnie polecić.

 

Jeżeli raz dziękuję za możliwość przetestowania Waszego produktu.

 

Dzięki za uwagę ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral jak to neutral ani nie myje ani wosku nie rusza :D, dzięki za test będzie trzeba samemu combo wypróbować.

Kamil daj znać skąd jesteś to Ci setkę odstąpię :)

 

mowisz, ze ta ValetPro kiepska jest? Wlasnie sie zastanawiam co kupic zastanawiam sie nad VP i SG cos w miare taniego i dobrego :)

 

Ja jestem z Piekar Śląskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.