Skocz do zawartości

super mat


adami12

Rekomendowane odpowiedzi

jako żółtodziób chciałem zadac pytanie a propoz niedawno odmalowanych felg w biały super mat

 

1.czym czyscic bo wydaje mi sie ze w ten lakier mocno wgryza sie momentalnie bród?

 

2.czym zaimpregnowac by syf mniej chetnie sie czepiał a felga nadal została w tym fajnym macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

produkt ktory polecasz sam w sobie jest nabłyszczaczem.

 

To jest akurat racja. Robiłem całe felgi (również w środku), w których wewnętrzna strona fabrycznie była matowa. RIM zrobił je bardziej błyszczące - przynajmniej te moje.

 

Także jeśli zależy ci na zachowaniu matu, RIM'a bym odpuścił.

 

Ale co Ci doradzić to nie wiem. :dontknow: Może ktoś doświadczony w tej kwestii się wypowie. :dontknow:

 

Tak wyglądały matowe w środku felgi po RIM-ie. Niestety nie mam zdjęcia z przed dla porównania:

(zdjęcia specjalnie nie pomniejszałem, aby można było kliknąć i powiększyć)

0e2i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adami12, jako posiadacz felg w macie powiem Ci ze będzie ciężko czymś to zabezpieczyć i prawda jest to z takich felg ciężko usunąć zabrudzenia i trzeba wspomagać się pędzelkami/szczotkami. Ale znalazłem coś takiego :)

http://showcarshine.pl/1647-4nano-matt- ... atowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dami12, jako posiadacz felg w macie powiem Ci ze będzie ciężko czymś to zabezpieczyć i prawda jest to z takich felg ciężko usunąć zabrudzenia i trzeba wspomagać się pędzelkami/szczotkami. Ale znalazłem coś takiego

http://showcarshine.pl/16...ier-matowy.html

 

No widzisz ;) Znając produkty 4nano wszedł bym w to w ciemno. Napisz do kolego Spons, wszystko Ci wytłumaczy i doradzi :good:

 

boje sie tylko by nie odbarwilo

nic się na 100% nie odbarwi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.