Jump to content

super mat

adami12

Recommended Posts

jako żółtodziób chciałem zadac pytanie a propoz niedawno odmalowanych felg w biały super mat

1.czym czyscic bo wydaje mi sie ze w ten lakier mocno wgryza sie momentalnie bród?

2.czym zaimpregnowac by syf mniej chetnie sie czepiał a felga nadal została w tym fajnym macie?

adami12, wiele odpowiedzi znalazłbyś na forum.

jak zabezpieczenie użyj powłoki - ostatnio ciekawie wypada w testach Gyeon RimKit

Po zabezpieczeniu regularne mycie nie będzie sprawiało już problemów.

produkt ktory polecasz sam w sobie jest nabłyszczaczem.

To jest akurat racja. Robiłem całe felgi (również w środku), w których wewnętrzna strona fabrycznie była matowa. RIM zrobił je bardziej błyszczące - przynajmniej te moje.

Także jeśli zależy ci na zachowaniu matu, RIM'a bym odpuścił.

Ale co Ci doradzić to nie wiem. :dontknow: Może ktoś doświadczony w tej kwestii się wypowie. :dontknow:

Tak wyglądały matowe w środku felgi po RIM-ie. Niestety nie mam zdjęcia z przed dla porównania:

(zdjęcia specjalnie nie pomniejszałem, aby można było kliknąć i powiększyć)

0e2i.jpg

ogólnie nawet jak spojrzymy na ofertę produktów dedykowanych do lakierów matowych to jest tego baaaardzo mało, a co dopiero o felgach gdzie temperatury i warunki atmosferyczne są delikatnie mówiąc niezbyt sprzyjające.

adami12, jako posiadacz felg w macie powiem Ci ze będzie ciężko czymś to zabezpieczyć i prawda jest to z takich felg ciężko usunąć zabrudzenia i trzeba wspomagać się pędzelkami/szczotkami. Ale znalazłem coś takiego :)

http://showcarshine.pl/1647-4nano-matt- ... atowy.html

dami12, jako posiadacz felg w macie powiem Ci ze będzie ciężko czymś to zabezpieczyć i prawda jest to z takich felg ciężko usunąć zabrudzenia i trzeba wspomagać się pędzelkami/szczotkami. Ale znalazłem coś takiego

http://showcarshine.pl/16...ier-matowy.html

No widzisz ;) Znając produkty 4nano wszedł bym w to w ciemno. Napisz do kolego Spons, wszystko Ci wytłumaczy i doradzi :good:

boje sie tylko by nie odbarwilo

nic się na 100% nie odbarwi. :)