Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jeslib do ciężaru przywykles to bierz makite. Mowimy o 9227cb mam nadzieje. Maszyna nie do zajechania. Prosta w naprawach. Czesci latwo dostępne. Obecnie mam epl11+ co do serwisu nie wiem i nie chce sie narazie dowiadywac. Jest napewno lżejsza i poreczniejsza. Ale jak bym mial brac to juz bral bym wersje bez +. Nie potrzeba mi tego uchwytu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qba_lle,

 

Mam Lare EPL11+ juz jakies 3 lata, przepolerowała kilkaset h i nic jej nie jest, jedyna awaria objawiająca sie po dłuższej pracy rzucaniem smaru z pod śruby był luz na łożysku w 24h w jakimś serwisie w Lublinie gość zrobił mi to za 60zl :)

 

Co do stawania padów nie ma takiej opcji chyba że sie położysz na niej :)

 

co do uchwytów boczny czy U no nie wiem, co kto lubi ja na początku pracowałem na U potem raczka boczna a teraz po zakupie Rupesa chętnie bym trzymał za głowicę czego lare nie przewidziało ale uważam że jest to naprawdę bardzo dobry sprzet za super cene

ze swojej strony polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalem dzis Makite SA7000C za 740zl... ma ktos z Was taki sprzet w posiadaniu, jakie opinie ?

Moja przygoda z kosmetyka dopiero się zaczyna, bédzie to dobry wybór na poczátek, czy lepiej odpuscic...wybrac cos sprawdzonego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

gumis871g - Polecam Ci polerkę k2.

Regulacja obrotów w pełnym zakresie, dość dobrze się trzyma, mimo sporej wagi. Myślę, żeby oswoić się z kunsztem polerowania i nabrać trochę doświadczenia jest do dobry sprzęt.

Polecam sklep www.motochemia.pl Kupisz tam maszynę i niezbędne wyposażenie do niej (pady, pasty, itp). Realizują zamówienia zaraz po wpłacie. :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do was pytanie chce troche odswiezyc lakier na VAG-u 2007r ale nie za bardzo oplaca mi sie kupowac polerki a mam dostep do szlifierki katowej De walt z regulacja obrotow http://www.dewalt.pl/powertools/product ... fications/ i mozna na nia zakladac gabki polerskie na gwincie. Czy taka maszyna sie nada czy lepiej nie robic nia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy możecie mi podać różnice pomiędzy epl 11 a k2 pro ??

bo zastanaiwm się czy jest sens kupywać lare jak za tą cenę mogę mieć dwie k2, a czytając o prarmetrach różnice znajduję w wadze :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koledzy możecie mi podać różnice pomiędzy epl 11 a k2 pro ??

bo zastanaiwm się czy jest sens kupywać lare jak za tą cenę mogę mieć dwie k2, a czytając o prarmetrach różnice znajduję w wadze :o

Stabilizacja obrotów, wielkość, waga, głośność, kabel, ergonomia

Wszystko na plus dla EPL-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że detaling wciąga coraz bardziej czas na zakup polerki. Dwie maszynki - Krauss P7 1200W - Krauss DB5800S 900W. I teraz pytanie co kupić ? Polerka będzie służyła głównie do nakładania wosków clenerów, i kilku polerek w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku rozmowach na forum skłaniam się bardziej do DA... ale czytając cały wątek dużo jest opinii że DA nie zrobię pełnej korekty i lepiej miec rotacje. I sam już jestem w kropce co wybrać ehh.

 

W PSB jest całkiem sporo pełnych korekt zrobionych DA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.