Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Szukam maszyny do własnego użytku jestem totalnym amatorem zaczynam dopiero . Max 250zł myślę a jak sie da taniej to bardzo chętnie. Także co byście mi polecili?

 

 

Kup sobie k2 pro na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje polerki dla amatora, chcialbym by sluzyla mi do woskowania auta, gdyz recznie pochlania to bardzo , bardzo duzo czasu, a nie zawsze jest na to czas; ) Z wieksza iloscia czasu chcialbym pocwiczyc polerowanie lakieru. Cena mysle ze tak do 500-600zl. Ogladalem fajna polerke makity, ale 1tys to za duzo, jak do mojego uzytku. W domu mam 3 auta i tylko je bede polerowal ;) Pozdrawiam i licze na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady tak to możemy ze wszystkim zrobić, zbierzmy 10 osób i podzwońmy do sklepów który sprzeda Irnox za 50zł, czy zbierzmy 15 osób i popytajmy sklepów który sprzeda PB reda za 60zł.

Chyba nie o to chodzi na forum... :thumbdown:

Uważam, że trochę nie fair w stosunku do nich to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę niczego nie fair w zakupach grupowych.

Zresztą nie wiadomo czy z 10 sztuk nie zrobi się 50 jak uzbieramy trochę ludzi.

Warto negocjować, tym bardziej że te polerki były niedawno za 499 zł bez promocji, więc skąd ten skok cenowy do prawie 600 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie, kto kogo do tego zmusi? A jak wiadomo sprzedasz hurtowo, naraz znacząco obniża cenę :) Wiadomo, że może 10 maszyn to nie jakiś mega hurt, ale myślę, że jak partnerowi sprzedadzą się 3-4 maszyny w tygodniu to wszystko? A tak ma naraz ileś tam więcej :)

Zresztą kamilgt podzwoni i się dowiemy co i jak ;)

Wiadoma sprawa, że jak się komuś nie będzie opłacało to nie sprzeda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.