Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

W bardzo dobrej jakości, a cenie niższej niż znane nam Lare mogę polecić Skil 9955MA

opis i fotki w linku poniżej:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=15813

Kupiłeś taniej niż 560zł tą polerkę? :idea: Moim zdaniem dużo gorsza niż polerka Lare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bardzo dobrej jakości, a cenie niższej niż znane nam Lare mogę polecić Skil 9955MA

opis i fotki w linku poniżej:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=15813

Kupiłeś taniej niż 560zł tą polerkę? :idea: Moim zdaniem dużo gorsza niż polerka Lare.

Po czym wnioskujesz,że ta maszyna jest dużo gorsza?

Mam kilka narzędzi Skila i są to naprawdę solidne produkty,a nie chińskie tandety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównych wad raczej szukałbym w "falowaniu" na niskich obrotach, sporej masie urządzenia, słabym uchwycie (od razu lepiej zamontować Flexipads lub Lare), głośności, cenie (w tej cenie wolałbym kupić już polerkę Kraussa lub bliźniaka Lare) oraz dziwi to, że brak konkretnej informacji o stabilizacji obrotów :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównych wad raczej szukałbym w "falowaniu" na niskich obrotach, sporej masie urządzenia, słabym uchwycie (od razu lepiej zamontować Flexipads lub Lare), głośności, cenie (w tej cenie wolałbym kupić już polerkę Kraussa lub bliźniaka Lare) oraz dziwi to, że brak konkretnej informacji o stabilizacji obrotów :o

 

Pozwól, że odniosę się do tego co napisałeś...

- falowanie obrotów - tylko w pozycji "min" pod obciążeniem,

- masa z uchwytem D jest o 0,4 kg większa niż Graphita. Waga taka jak w rpzypadku Makity czy Hitachi. Ale zerknij na Silverline Silverstorm 129659, który jest także bardzo popularny wśród użytkowników. Tam masa wynosi 3,8 kg (katalogowo!), a to już jest różnica.

- słaby uchwyt jest standardem. Kto daje lepszy? Na upartego kupujesz gąbki o grubości 50mm i ten uchwyt też da radę,

- głośność? Nie przesadzaj. Maszyna jest cicha.

- cena jest według mnie atrakcyjna biorąc pod uwagę całokształt

- info odnośnie stabilizacji obrotów - tutaj przyznam Ci rację :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy i kolezanki potrzebuje polerki dla poczatkujacego mam juz dosc wyprowadzania cleanera jakiegokolwiek recznie na moim aucie i chciałbym robic to maszynowo dodam ze nie potrzebuje cudow bo tylko chce ja dla siebie nie w celach zarobkowych , przedewszystkim aby miala stabilizacje obrotow dobra :) :) dziekuje za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie dla amatora i 3 samochody w domu co wybrać K2Pro czy lare epl-51 ? O k2pro trochę informacji jest i zapewne dla mnie by wystarczyła o lare mnie informacji < zapewne dlatego, że to dość nowe dziecko na rynku >. Na plus w lare niska waga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.