Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

kamilgt, to nie ma być super detaling itp itd. właściciel bmw nie chce aż tak mocno się w to bawic bo nie chce wydawać tyle kasy. on chce tylko korekte i koniec. dopiero co zaczynam siadać w tym temacie ale to nie znaczy ze nie mogę nic robić. czytam, pytam, dowiaduje się i wiem. Ty też w jeden dzień nie stałeś się geniuszem. zrobiłem już kilka aut ale akurat to bmw jest w najgorszym stanie i wymaga więcej pracy.

 

a wyżej zapytałem po prostu jaka jest różnica w czasie pracy między DA a rotacją? wystarczy mi odpowiedz na to pytanie. nie pytałem co robić jeszcze przed polerowaniem bo to oczywiste jest i wiem ile czasu zajmuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy lakiernik od kilku lat używa maszyny k2pro. co prawda nie katuje jej godzinami ale działa mu bez problemów. pytanie co robią Ci którzy odradzają tego typu sprzęt i z jaką częstotliwością go używają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc co jest z nią nietak?

 

1) MASA - zabija kręgosłup

2) brak wolnego startu

3) brak stabilizacji obrotów

 

2,3 niby w opisie jest ale...

 

Miałem coś podobnego power UP się nazywało po 3-4 autach dorosłem do Lare EPL -11

jak się robi dach albo maskę to każde 100g ma znaczenie, przy precyzyjnych robotach pod listwami czy teraz miałem dwa motory masa ma ogromne znaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc co jest z nią nietak?

Jest ciężkawa, stabilizacja obrotów jednak działa lepiej w sprzęcie za 1500 PLN, a tak poza tym super sprzęt. Łukaszu, ja nie wiem jak ty to robisz że na forum z taką ilością spójnej, logicznej, powtarzanej do pożygu wiedzy ty znajdujesz takie kwiatki jak (ostatnie):

-K2Pro zła maszyna albo że

-cleaner leci na wosk.

Nie rozumiem :dontknow:

 

[ Dodano: 11 Lipiec 2013, 23:32 ]

2) brak wolnego startu

Jest

 

3) brak stabilizacji obrotów

Jest

 

To naprawdę dobry sprzęt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurtownik przywiózł mi do ogarnięcia maszynę DDCars czyli coś takiego http://allegro.pl/polerka-szlifierka-sa ... 14376.html

 

dla mnie cena 205zł. jest wolny start ale nie ma chyba stabilizacji obrotów. może ktoś z Was to potwierdzic? pewnie nie opłaca sie jej kupować co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurtownik przywiózł mi do ogarnięcia maszynę DDCars czyli coś takiego http://allegro.pl/polerka-szlifierka-sa ... 14376.html

 

dla mnie cena 205zł. jest wolny start ale nie ma chyba stabilizacji obrotów. może ktoś z Was to potwierdzic? pewnie nie opłaca sie jej kupować co?

Kolejny bliźniaczy odpowiednik polerki K2 Pro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.