Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

a ja mam inny dylemat. chciałbym kupić pierwszą maszynę (Graphite) ale zastanawiam się czy ma to sens jeśli nie mam garażu ?? korekta pod chmurką raczej nie wchodzi w grę, ale cleaner można machnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zapytać was, jakie są zauważalne różnice między Graphite a LARE EPL-11 ? Zastanawiam się nad wyborem jednej z nich, jednak gdybym wybrał LARE, mój DAS-6 idzie sprzedarz.

 

Czy moze lepiej zostawić DAS'a i dokupić Graphite ?

 

edit:

 

Postanowione i wykonane, Kestrel sprzedany, kupilem LARE. W najblizszym czasie bede testował.

 

Przetestowany:

 

 

pierwsze co, będe musiał potrenować jeśli chodzi o prowadzenie maszyny- ale wynika to z przyzwyczajen pozostałych po DA. Kolejne co to musze znaleźć optymalny podchwyt, póki co boli mnie kciuk od przycisku blokowania. Zdecydowanym plusem jest stabilizacja obrotów, której wcześniej nie doświadczyłem, ba działa od pierwszego biegu bez zająknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :)

Tak właśnie się zastanawiam nad swoją pierwszą maszyną i jako że nigdy nie miałem z nią styczności chce się dopytac jaka by była najlepsza jak dla mnie? Czytałem dużo o Lare EPL 11+ i nada się dla mnie jako laika? Bo wiem że przy złym użytkowaniu można zaszkodzic...

Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Tak właśnie się zastanawiam nad swoją pierwszą maszyną i jako że nigdy nie miałem z nią styczności chce się dopytac jaka by była najlepsza jak dla mnie? Czytałem dużo o Lare EPL 11+ i nada się dla mnie jako laika? Bo wiem że przy złym użytkowaniu można zaszkodzic...

Dziekuje :)

 

Dasz rade :) maszyna bardzo fajna, ja juz się do niej przyzwyczaiłem. Czasem mi podskoczy, ale to bardziej zalezy od gabki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam polerki w okolicach 200zł.

Biorąc pod uwagę budżet wpadło mi w oko coś takiego:

 

1.Graphite

2.Power-up http://allegro.pl/polerka-samochodowa-z ... 61004.html

 

Z opisu ten Power-up wcale nie wypada najgorzej, nie mogę doszukać się tylko systemu podtrzymywania obrotów.

 

Ps. Nie zamierzam zarabiać tą maszynką - ma ona służyć kilka razy do roku przy domowych wozidłach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Silverline:

http://allegro.pl/polerka-samochodowa-s ... 44380.html

 

Co prawda ten jest sprzedawany jako używka, ale też warto się zainteresować :)

 

Ten model jest bez stabilizacji obrotów. Od tego sprzedającego kupiłem model ze stabilizacją :) Wczoraj przyszła paczka ale zostawiłem w pracy. Dzisiaj rozpakowałem i uruchomiłem. Śmiga ok :good: Zobaczymy jakie "cuda wianki" porobię na lakierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.