Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

została ostatnia sztuka, kto będzie szczęśliwcem? :D

Gadałem z gościem, nie był to jakiś młody cwaniaczek wiec może wała nie będzie

 

Tak na marginesie po mailu i nazwisku się kapnąłem kto to jest. Gość ma swoją firmę transportową z którą współpracowałem swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Panowie, jak to jest z tymi płatnościami.pl ? Wpisałem co trzeba, przekierowało mnie na strone banku etc,przelew poszedł ale kasy nie ściagneło jeszcze z konta,tak jak przy normalnym przelewie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, nie wiem, nigdy nie korzystalem z tego wynalazku ale nawet przy normalnym przelewie miedzy roznymi bankami troche czasu mija zanim zaksieguja. Jesli to byla karta kredytowa to wogole po przelewie przez pewien czas nic nie widac. Moze trzeba po prostu poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wiem, zawsze mi się wydawało że od razu kase ściage :idea: W każdym razie już jest ok ;)

 

Teraz pozostaje czekać, koleś pewnie się cieszy że znalazł 10 jeleni w rekordowo krótkim czasie :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze laczny koszt produkcji tej polerki nie przekracza 20zl. No ale jak by nie patrzal to jest tanio, chciaz markety sprzedawaly szlifierki katowe swojego czasu po 40-50zl, w moich rekach, nie oszczedzajac potrafily przezyc kilka lat... a raczej konstrukcja sie to wiele nie rozni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeżywacie :D Pierwszą osobą, która kupiła polerkę na tej aukcji byłem ja ;) Szukałem zupełnie czegoś innego na allegro a wpadł mi w oczy właśnie ten sim. Też myślałem, że to wałek jakiś ale po rozmowach ze sprzedającym stwierdziłem, że zaryzykuję i wziąłem za pobraniem. Nie było mnie kilka dni i nie miałem jak odebrać z poczty paczki. W końcu odebrałem w tym tygodniu i okazało się, że jest to elegancka, w pełni sprawna polerka ze wszystkimi akcesoriami i papierami :) Także nie macie się co martwić - przyjdzie i będzie działać :ad:

Koszt wyprodukowania takiej polerki jest naprawdę śmieszny i gwarantuje Wam, że gość na nich i tak swoje zarobił - sklepy mają po prostu jeszcze większą marżę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.