Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zakupiłem Kestrel Deltayo Das-6 (orbitalno rotacyjna polerka) jako całkowicie zielony w kwestii polerowania w dniu wczorajszym dorwałem 15 letnią Corsę w kolorze srebrnym, miałem olbrzymie obawy a po 2h okazały się bezpodstawne, miła praca choć maszyna dosyć głośna i czuć spore wibracje na rekach, auto po 5h pracy nabrało świeżego wyglądu ... polecam to urządzenie dla początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DA cale auto w 5h?? :o:idea:

 

No może nie była to taka pełna profeska jak na użytkowników tego forum przystało ;) nie robiłem tego przy lampach a jedynie chciałem nauczyć się posługiwania maszyną. Zdążyłem umyć samochód Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner, wyglinkować z detailerem, przelecieć całe SwirlX, większe rysy ScratchX 2.0, nałożyć politurę Deep Crystal Polish i dziś rano nałożyć wosk NXT Generation Tech Wax 2.0 a oto efekt ...

 

corsalpa8x6.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo zależy od stanu lakieru, ja dasem jechałem na pomarańczowym scholu s17 i po tym od razu DC1, na nie bardzo zniszczonym aucie nie wiele rys już po tym zostaje, a dc radzi sobie z ewentualnymi swirlami których w sumie nie zauważyłem, ale zeszło mi to na pewno ponad 5 godzin choć to była astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tej ofercie klik cena chyba atrakcyjna + rabat forumowy? Czy ktoś mógłby dać jakiś filmik z pracy z rupesem? czy lepiej dołożyć i kupić festoola?

 

Ja na Twoim miejscu kupiłbym tą która lepiej leży Ci w rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie czy ktoś z Was posiada taka lub miał do czynienia :ad: z taką polerką?

Czy warto sie nią zainteresowac?

Jest to polerka SICO TOOLS

 

sico1.jpg

 

sico3.jpg

 

sico2.jpg

 

gwint mocowania: M14

obroty: 1000-3000 rpm

waga: 2,2 kg

napięcie zasilania: 230V

pobór mocy: 1200W

Można ją kupic na alledrogo za 230PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.