Jump to content

Gyeon Q2M WetCoat


mamut103

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym podziękować chłopakom z Detailershop za udostępnienie do testów nowinki od Gyeon- powłoki o nazwie Q2M WetCoat.

 

logo.png

 

Gyeon Q2M WetCoat Made in Korea (ach te żółtki :mrgreen: ) to nowoczesna powłoka hydrofobowa którą kładziemy na umyty wysokiej jakości szamponem o neutralnym PH mokry lakier, a następnie pod ciśnieniem spłukujemy- w teorii nic prostszego, przyjrzymy się jak będzie to wyglądać w praktyce ;)

 

300_300_productGfx_e468017b648d3e72af7b1154ab92f2c4.jpg

Koszt powłoki: 54,90zł,

Pojemność: 500ml,

Kolor: Pomarańczowy,

Konsystencja: Rzadki, płynny lekko pieniący się,

Zapach: Delikatny chemiczny, podczas pracy nie wyczuwalny.

 

Jako że mój samochód jest już potraktowany na zimę kanapką Collinite 476 oraz Gyeon Cure'a test przeprowadzimy na samochodach moich rodziców które nigdy nic na Sobie nie miały- Mercedes A-klasa myta co jakiś czas czymkolwiek, a także BMW E38 której szczotki na myjniach są nie straszne :-]

 

8hpe.jpg

izrk.jpg

 

Oba samochody zostały najpierw potraktowane piana aktywną - mieszanina Tenzi Trucka + Magifoam Rose, a następnie umyte szamponem Meguiars Gold Class i rękawicą CarPro.

 

ue5k.jpg

0p6d.jpg

s0r9.jpg

3us4.jpg

gn8r.jpg

 

Samochody czyste- przyszedł czas na aplikację Gyeona. Nic prostszego- psikamy na mokry samochód, tafla wody wszędzie gdzie upadnie kropla Gyeona zaczyna się rozchodzić- magia jakaś :-] . Następnie spłukujemy pod ciśnieniem- i już, kropelki są, lakier robi się trochę śliski :)

 

A oto efekty zabawy :evil: :

 

j8j1.jpg

j8j1.jpg

0vca.jpg

23us.jpg

c42z.jpg

ghrq.jpg

vg53.jpg

kbp6.jpg

uwh0.jpg

56a9.jpg

3gg1.jpg

 

Efekty oceńcie sami 8-) Na pewno można było by lepiej przygotować lakier- użyć glinki, odtłuścić czymś, ja ograniczyłem się jedynie do instrukcji z butelki- czyli szamponu i efekty są więcej niż zadowalające. W niedługim czasie dodam filmy z aplikacji oraz zachowanie się kropelek podczas zraszania i polewania wodą. Stay Tuned :ad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.