Skocz do zawartości

Jaki sprawdzony wosk z niżeszej półki cenowej.


chris18404

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.autochemia24.pl/product-pol-15-SONAX-Xtreme-Wax-1-ful-protect-twardy-wosk-pelna-ochrona-gabka.html

 

Porównując go do Colli to ładniej pachnie, łatwiej się nakłada, poleruje się tak samo kiepsko ;) jest mega wydajny i bardzo trwały za rozsądne pieniądze, jeden z moich 1 wosków, do dziś mi połowa została, samruje nim zawsze felgi.

To mój pierwszy wosk, z ważnych minusów to uwydatnianie rys.

 

Nie lepiej kupić sobie Sonaxa BSD...przecież on bije na łeb FK1000...

Nie mam jakoś porównania bo FK stosuje jedynie na alusy. Powiem tylko, że 23 września zaaplikowałem BSD na lakier, auto niegarażowane i do tej pory coś jeszcze siedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kupić sobie Sonaxa BSD...przecież on bije na łeb FK1000...no chyba że Wam się chce aplikować wosk a potem czekać aż będzie go trzeba spolerować...

 

Bez przesady :dontknow: Chyba muszę zajechać do Ciebie po próbkę bo ja mam chyba jakiś "fejkowy" BSD :idea:

 

Nie porównywałbym wytrzymałości a tym bardziej brudzenia się auta itp

 

Przy moich przebiegach 1-3k km tygodniowo szybko wychodzi co jest co warte 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krissu, moim zdaniem dobrze Ci radzimy. Z palety woskow syntetycznych Turtla to własnie Platinium Protective Extra Gloss oraz Gloss Guard są warte uwagi.

 

kolejny :good: ten zółtwik całkiem sobie poradził z zeszłoroczną zimą i teraz znów leży, tylko na wierzch sonax napsikany. nakłada się bardzo łatwo i szybko, warto.

 

podobny cenowo i też ponoć łatwy w aplikacji jest sealant 1z hartglanz, mocno polecany w zeszłym sezonie: http://shiningcar.pl/pl/p/Einszett-Hartglanz-/800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.