Jump to content

Gdzie na CarDetailing w Warszawie i okolicach?


JN_Q007

Recommended Posts

Drodzy forumowicze!

 

Po przywitaniu chciałbym spełnić swoją pierwszą potrzebę, która pchnęła mnie w kierunku zarejestrowania się na forum, oprócz własnego zamiłowania do pielęgnacji samochodów.

 

Potrzebuję przygotować samochód Ford Mondeo 1,8 125KM 5D (czarny metalic) do sprzedaży. Z racji, że dopiero raczkuję w temacie, a właściwie ze względu na własne skromne możliwości materiałowe i wiedzowe chciałbym skorzystać z usługi kogoś z niniejszego forum czy też firmy poleconej przez Was forumowicze.

 

Zależy mi na odświeżeniu lakieru samochodu - nadaniu mu odpowiedniej głębi, pozbyciu się zarysowań, drobnych ubytków lakieru w postaci odprysków i zarysowań, odświeżeniu plastików, felg, dressingu opon, plastików wewnętrznych i jeżeli wspólnie uznamy za konieczne praniem tapicerki materiałowej.

 

Nadmienię tylko, że samochód jest w bardzo dobrym stanie, a jego przebieg to AUTENTYCZNE niecałe 46 tys. km. Pierwszy właściciel i znam go od samego wyjazdu z salonu. Nie mniej jednak lakier, jak to lakier. Ślady użytkowania posiada.

 

Jeżeli chodzi o firmy to dzięki forum namierzyłem następujące firmy:

 

1. Shine Factory

2. Kanar Customs

3. ShineON

4. Swissvax Detailing

5. Auto Beauty

6. MX Nowicki

 

Najbardziej by mi pasowało MX Nowicki bo mam najbliżej, także zostawiając samochód odpadają dojazdy komunikacją. Natomiast nie wiem jak się sprawdzają i jak cenowo. Pozostałe miejsca bardzo ciekawe. Piaseczyński ShineON w sumie niedaleko mojego dawnego miejsca zamieszkania. Coś by się dało pokombinować.

 

W każdym razie będę niezmiernie wdzięczny za podpowiedzi. Zależy mi na efekcie końcowym, co praktycznie zdjęcia wszystkich ww. firm znajdujących się na forum, bądź własnych stronach potwierdzają. Potrzebuję wykonać zdjęcia, a samochód chciałbym żeby lśnił i błyszczał niczym gwiazda.

 

Cel zabiegu to oczywiście możliwie szybka sprzedaż.

 

Na tę chwilę chyba tyle. Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam serdecznie i łączę wyrazy poważania dla wszystkich,

 

JN_Q007

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne za odpowiedź dzinkins.

 

To przyznam się szczerze, że chętnie bym do kogoś zajrzał do takiego "garażyku".

Chętnie sam bym się czegoś przy okazji nauczył. Swoją drogą z największą przyjemnością w miarę możliwości zakasam rękawy i również przyłączę się do pracy.

Czy Ty dzinkins, masz taki "garażyk" i znasz się nie gorzej niż wspomniane w poście firmy, bądź jesteś w stanie kogoś polecić?

 

Ja i samochód do sprzedaży stacjonujemy obecnie na zachodnich obrzeżach Warszawy (tak informacyjnie). Jeżeli ktoś byłby chętny podjęcia zadania i podszkolenia nowego adepta CarDetalingu, to będę niezmiernie zobowiązany za zgłoszenia/propozycje/odpowiedzi itp.

 

Niesamowicie podoba mi się to forum. Nie dość, że non-stop zapisują się nowi użytkownicy, to odpowiedzi chociaż pojedyncze przylatują z prędkością błyskawicy.

 

Wszystkiego dobrego,

 

JN_Q007

 

[ Dodano: 12 Listopad 2013, 12:48 ]

Drodzy forumowicze,

 

muszę coś dopisać, bo nie daje mi to spokoju. Poprzedni swój post, tj. w odpowiedzi na post użytkownika dzinkins napisałem dosyć pospiesznie i nie jestem zadowolony z jego zapisu.

 

Otóż Mariuszu chciałbym Cię przeprosić, bo czy posiadasz co najmniej takie zdolności jak wymienione firmy nie mam najmniejszych wątpliwości. Podejrzewam, że większość jak nie wszyscy użytkownicy, mają tu ogromną wiedzę i zamiłowanie do tematu. A wszystko to sprawia, że jesteście fachowcami-pasjonatami w pełnym tego słowa znaczeniu.

 

Ja jestem początkującym użytkownikiem na forum i w sumie raczkujący w profesjonalnym Auto Detailingu. Przyznaję, że przede mną dużo do zrobienia, żebym mógł Wam dorównać.

 

W związku z powyższym zwracam się do Was drodzy forumowicze o pomoc w kwestii przygotowania samochodu do sprzedaży. Jeżeli ktoś znajdzie czas i chęci, to ja postaram się dostosować. O pieniążkach chyba nie muszę wspominać, bo to oczywiste, że za wykonaną pracę, chęci, zaangażowanie i poświęcony czas trzeba zapłacić.

 

Tymczasem pozdrawiam wszystkich serdecznie,

 

JN_Q007

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.