Skocz do zawartości

Kierownica skórzana


goskes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam drobne przetarcia w dwóch miejscach na kierownicy. Nie jest to nic mocnego, trochę jaśniejsze miejsca po prostu. Chcę to usunąć przy użyciu:

 

http://showcarshine.pl/1687-lederzentru ... zarny.html

 

Skóra ma połysk, czy po użyciu zestawu jak wyżej kolor będzie równy, czy trzeba nałożyć później jeszcze jakiś środek?

 

Może polecacie jakiś inny produkt?

 

 

Nie mam w tym momencie foto własnego, ale wygląda to mniej więcej jak w żółtej ramce tu:

9WIlzmh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

W zasadzie masz dwie opcje:

- Krem z pigmentem firmy Saphir

 

- malowanie kierownicy czarną farbą a następnie lakierem bezbarwnym (z Furniture Clinic masz do wyboru kilka różnych stopni połysku).

 

Pierwsza opcja jest zdecydowanie lepsza, jeśli oprócz wytarcia koloru masz również niewielkie ubytki w samym materiale (krem zawiera żywice, które całkiem fajnie wypełniają niewielkie ubytki, rysy itp)

 

Jeśli nie masz żadnych ubytków to śmiało możesz wybrać także opcję z malowaniem - w przypadku czarnej kierownicy dośc prosta sprawa, poradzisz sobie nawet gąbeczką bez potrzeby używania metody natryskowej.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Skóra ma połysk, czy po użyciu zestawu jak wyżej kolor będzie równy, czy trzeba nałożyć później jeszcze jakiś środek?

 

Zwykle ciężko jest coś zgubić gąbką na tak małym elemencie. Co prawda to czarny kolor. Najlepiej pomalować uszkodzenia i w razie potrzeby wyrównać kolor. Gwarancji nikt Ci nie da, że się uda, ale zawsze możesz spróbować pomalować miejscowo. Z drugiej strony wyrównać kolor po całości to nie jest wielki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego weż najlepiej oddaj kierownice do ponownego obszycia, ja bawiłem sie w kolorowanie kremem saphir z którego byłęm zadowolony, lecz trzeba było to powtarzać co jakiś czas.

 

Obszyłem kierownice i jestem mega szczęśliwy i żałuje że nie zrobiłem tego wcześniej, masz wtedy nową kierownice. Można sobie wybrać w połowę skórą gładką w połowie perforowaną szczyrze polecam, fajnie wygląda i fajnie sie trzyma

 

podpatrz sobie jak to wygląda:

 

http://tapicerki.carsdream.com/index.ph ... ukaj/cat/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.