Jump to content

Plastiki przypalone papierosem


pavel007

Recommended Posts

Witam,

 

Jako że zdarza się mi, pasażerom palić w samochodzie, mam parę niechcianych defektów na boczkach i słupakach w postaci niewielkich przypaleń, na chwilę obecną nie mam zdjęcia jak te przypalenia wyglądają ale wieczorem postaram się zarzucić fotką. Więc mam takie pytanie - czy udało się komuś zamaskować takie przypalenia na elementach plastikowych? Zauważyłem że te przypypalenia punktowo odbarwiaja plastik (jest nieco jaśniejszy) więc może jakiś preparat koloryzujacy na coś się zdał (co prawda niestety doraźnie)? Struktura plastiku jest nienaruszona, jedynie odbarwiona - na słupkach (jasno-szary plastik) dodatkowo widać czarne plamki popiołu, na które nie działała chemia do mycia samochodów w mocnym stężeniu ani benzyna ekstracyjna tak więc czy jest jakaś szansa czymś to zaatakować? Proszę o porady

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ostatnio widziałem jak facet na przypalone miejsce plastiku , podobne do tych ze zdjęć powyżej zmatowil delikatnie papierem 1500 NA SUCHO , potem opalarka w miare możliwości podgrzewal aby fragment robil się plastyczny i przyciskal (tu miał akurat fragment słupka z CLIO 2) kawalek plastiku z faktura.

 

na koniec w miare fajnie to wyszlo i trzeba było się przygladac żeby to zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.