Jump to content

K2 Sigma - Żel do pielęgnacji opon


Bonthyc

Recommended Posts

4163.jpg

 

Opis ze strony producenta:

Czarne i lśniące opony to doskonałe dopełnienie idealnie wyglądającego auta. Inspirowani tą ideą stworzyliśmy wyjątkowy produkt - K2 SIGMA, nadający gumie prawdziwie spektakularny wygląd. K2 SIGMA to połączenie szlachetnych olejków, nadających wysoki połysk i głęboki kolor oraz syntetycznych polimerów chroniących oponę przed matowieniem, pękaniem i starzeniem. Wyjątkowa łatwość użycia idzie w parze z mistrzowskim wykończeniem. Bez wysiłku uzyskujemy efekt pozbawiony smug i śladów. Powstała na powierzchni opony, wodoodporna, niewidzialna warstwa ochronna nie spłynie podczas opadów deszczu. Regularne stosowanie zapewnia efekt utrzymujący się nawet do kilku tygodni. K2 Sigma rewelacyjnie sprawdza się przy pielęgnacji uszczelek oraz elementów plastikowych. Jej stosowaniu towarzyszy przyjemny aromat.

 

Czy ktoś stosował już powyższy produkt? Pojawił się niedawno, jakoś na początku sierpnia. Podobno K2 do nabłyszczania opon BOLD dawał radę. Ciekawi mnie ten żel tym bardziej, że jego cena (ok.17zł za 500ml) jest zachęcająca a seria K2 gold jest linią premium K2 czyli jakaś lepsiejsza od ich produktów ze zwykłej serii. Do żelu dołączony jest gąbkowy aplikator do nakładania a według opisu żel można stosować również do plastików. Na papierze wygląda na hicior, ciekawe jak jest w praktyce z trwałością i wydajnością tego wynalazku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.