Skocz do zawartości

Top Gear Live - 21.09.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Ja/my się wybieramy - ktoś z forum będzie?

 

Top Gear Live

 

Pytanie/prośba do znających stadion z wikliny i/lub okolice - gdzie zaparkować, żeby sprawnie opuścić okolice stadionu po zakończeniu imprezy (np. nie będąc zmuszonym do oczekiwania 45 min na otwarcie parkingów stadionowych)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, kilka razy przerabiałem już imprezy na narodowym i zawsze parkuję, tzn. zawsze wjeżdżam od ulicy francuskiej i szukam miejsc na ulicach: Jakubowska, Finalandzka, Estońska, Łotewska. Nie wiem z jakiego kierunku będziesz dojeżdżał do Narodowego ale unikaj Mostu poniatowskiego i próbuj dostać się do ww. ulic od Wału Miedzeszyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, tak jak pisze lukwawa, przy odrobinie szczęścia znajdziesz coś na Saskiej Kępie - pełno tam uliczek i można się wcisnąć, a gdyby szczęścia zabrakło szukaj na Pradze - Mińska, Lubelska, Skaryszewska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayrsen, ja z dziewczyną i bratem jadę więc możemy się jakoś spiknąć.

A nuż się uda... Jak nie w drodze tam, to może na miejscu, ostatecznie w drodze powrotnej... ;)

 

Masz wjazd na Pitlane?

Mamy - tak.

 

lukwawa, adk - dzięki - będziemy szukać (miejsca i szczęścia... ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsen, Ja bym się nie pchał w okolice stadionu. Na wlotach do Warszawy są Parkingi Parkuj i Jedz. Wpisane masz Polska, ale coś mi się kojarzy, że jesteś z wybrzeża. Więc na wlocie z Gdańskiej jest Parkuj i Jedz Metro Młociny. Tam zostawiasz samochód, metrem do centrum i potem z 4 przystanki tramwajem. Samochód stoi bezpieczny, a Ty nie musisz się denerwować na korki które będą ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ayrsenTam zostawiasz samochód, metrem do centrum i potem z 4 przystanki tramwajem. Samochód stoi bezpieczny, a Ty nie musisz się denerwować na korki które będą ogromne.

 

Uważasz że komunikacja miejska nie będzie zapchana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś po emocjach na TG ma ochotę w niedziele na gokarty F1? -> http://f1k.pl/ ?? Bo się zastanawiam czy zostać na niedziele czy wracać do trójmiasta po imprezie odrazu :]

 

[edit] Jednak po imprezie wracam odrazu do 3-city :) Do zobaczenia na PP mam nadzieje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa dzięki za info o parkingu, niezła miejscówka ;)

Troszku pobłądziłem z dostawaniem się na mosty i się kręciłem w kołko :P Ale i tak spoko :P

 

Taki tam filmik:

 

Z branżowych były flagi Lare ale za bardzo stoiska nie mieli ;)

Shine My Car opiekował się AMGkami Mercedesa :good: Swirli na nowym SLS Black nie stwierdzono :kox: Ale szyby były nie domyte jakieś palce je dotykały :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit party- było na co popatrzeć, niestety trochę zbyt tłoczno było i zamiast cieszyć się wystawą starałem się nie stratować i nie być stratowanym :P

 

Pre show... dla mnie strasznie na siłę- co chwila 'amerykańscy gliniarze', trial. dla mnie niezbyt.

Verva: bardzo fajne fury, było na co popatrzeć i czego posłuchać.

Top Gear- jw. + mega zabawa, dużo śmiechu, fajnie było zobaczyć ekipę na żywo. Miejsca miałem bardzo dobre- 7 rząd, co prawda przy głośniku, no ale trudno :P

Niestety choroba mnie rozłożyła i już pod sam koniec musiałem się ewakuować... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra impreza, ale źle zrobione nagłośnienie + ta zupełnie bez sensu muzyka podczas przejazdów, która zagłuszała silniki :-/

 

cała reszta - Verva jak i TG jak dla mnie niemal idealnie ;-)

 

pokazy RSów - MIAZGA! (coś dla Grubego) ;) choć raz się tryknęli przy prostopadłym parkowaniu tyłem :P

 

no i wyścig naszego polskiego trio z czterema Reliant Robinami... Fiacik popitalał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4ciek, No RSy fajnie jeździły, + fajny kolor :D

 

Ale jak nasi załatwili Stiga na wyścigu to po prostu miazga :lol:

 

Plus czekam na telefon od Nissana :lol::mrgreen:

 

Pit party byłoby fajniejsze gdyby mniej osób na nim było, bo tak jak Kuba pisał, trzeba było sie wszędzie dopychać, żeby coś zobaczyć, i uważać, żeby nie zostać stratowanym...

 

[ Dodano: 24 Wrzesień 2013, 16:17 ]

Mi się wszystko podobało :-) fajna impreza

 

Ja się teraz zastanawiam kiedy następne TG live to znów się przejadę :good:

 

[ Dodano: 24 Wrzesień 2013, 16:17 ]

Mi się wszystko podobało :-) fajna impreza

 

Ja się teraz zastanawiam kiedy następne TG live to znów się przejadę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.