Jump to content

Eco Touch Dashboard Protect/Nielesen Finesse/Smart Dressing


dżepetto

Recommended Posts

W czasie dzisiejszego sprzątania wnętrza moje "mundka" postanowiłem sprawdzić czy produkt określany "ekologicznym" ( Eco Touch Dashboard Protect ) ma szanse w porównaniu z "budżetowym" ( Nielsen Finesse ) oraz z dość "luksusowym ;) " SmartWax Smart Dressing.

 

Deska rozdzielcza została przemyta APC AUTOSMART G 101 w proporcjach 1:10, przetarta wilgotną, a następnie suchą mikrofibrą.

 

No to zaczynany starcie "ekologii" z "czystą chemią" :

 

cuar.jpg

 

Deska gotowa do testu:

a2kr.jpg

 

Na pierwszy ognień idzie SmartWax Smart Dressing ( konsystencja gęsta, barwa biała, zapach kokosowy, bardzo fajnie się rozprowadza, zero problemu z zaciekami czy plamami)

jxwh.jpg

uj8l.jpg

 

Następnie przyszła pora na Nielsen Finesse ( wyraźny zapach cytrusów, zero problemów z aplikacją, używany przeze mnie głównie do czyszczenia i zabezpieczania listew progowych)

ddjh.jpg

pb2y.jpg

 

Na koniec postanowiłem zestawić Eco Touch Dashboard Protect ( zapach lawendy, jednak w tym przypadku konsystencja ( środek rzadki jak woda ), może być małym problemem ( psikając bezpośrednio na deskę powstają zacieki, więc lepszym rozwiązaniem okazał się aplikator gąbkowy)

 

vjgh.jpg

8ayc.jpg

 

Efekt końcowy po przetarciu mikrofibrą :

hu04.jpg

e7yd.jpg

cazn.jpg

gza7.jpg

img5

qll3.jpg

i42h.jpg

 

Podsumowując :

SmartWax SmartDressing przy dzisiejszej cenie 69,00 ( kupiłem go na początku mojej przygody z kosmetykami za chyba 45 zł ) nie okazał się lepszy niż Nielsen Finesse. Pozostawia dość podobne wykończenie, może minimalnie mniej przyciemnia.

 

Eco Touch Dashboard Protect trochę zaskoczył ( byłem pewien,że będzie to produkt słaby,dość delikatny ze względu na skład i tą całą ekologiczna otoczkę) ,a jednak pozostawił bardzo fajne matowe wykończenie. Jak będzie z jego trwałością...czas pokaże :-]

 

PS: z góry przepraszam za jakość zdjęć, może nie na wszystkich dobrze widać różnice, ale jeszcze nie do końca ogarniam mojego K-30

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy mi się wydaje, czy nielsen najbardziej przyciemnił deskę w mondziaku? :idea:

 

Nielsen i SmartDressing bardzo podobnie. Choć rzeczywiście z lekką przewagą w przyciemnieniu dla nielsena.

Link to comment
Share on other sites

A czy to tylko takie wrażenia na fotkach, czy ten EcoTouch robi paskudny połysk jak jakiś plak?

 

W pierwszym etapie po nałożeniu faktycznie błyszczy się jak plak,ale to efekt tego,że jest płynny i musi chwile wyschnąć. Z pewnością nie jest "tłusty" i nie lepi się jak plak. Wystarczy go przetrzeć i zostawia całkiem fajnie wyglądające wykończenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ciekawy test :) Na temat tego Nielsena słyszałem dużo dobrych opini pomimo że do zbyt drogich preparatów nie należy, pytanie tylko czy faktycznie efekty są porównywalne z wyższą klasa kosmetyków takich jak zymol?

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Nie wiedziałem w którym temacie napisać, więc pisze tutaj - gdzie kupić kosmetyki z Ecotouch? W żadnym polskim sklepie ich nie ma (wszędzie towar niedostępny), a w zagranicznych sklepach przeważnie nie wysyłaja do polski. Używałem tych środków i sa napradę niezłe, a teraz nie można ich nigdzie kupić.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.