Jump to content

BMW e38 97r


cichy

Recommended Posts

Nie, wszystko błyszczy a silnik w oleju i kurzu. Podejrzliwy jesteś. Kiedyś chodziła za mną taka 7 z 5l motorem. Ale jak posłuchałem ile to roboty ze świecami, olejami-ogólnie silnik super ale zachodu sporo. 3,5 ponoć wystarczający. ;)

Link to comment
Share on other sites

Co do Turtle Wax Ice moge powiedziec ze jestem bardzo zadowolony, duzo sie na woskowaniu nie napracowałem a efekt wydaje mi sie ze ładny. Przed ICE testowałem jeszcze diamondbrite tylko ze tez recznie nakładałem i efekt taki sam. marctwain tak to prawda ze ze 5 litrówka jest dla maniaków, znajomy ma taką i koszta sa bagatelene pomijam ze jest to alkoholiczka na benzyne ale chociażby wymiana oleju z filtrem to kosz 800 zł. Najlepszy motor zeby nie pójsc z torbami to 4.4.

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że to BMW to była kwintesencja stylu BMW na dzisiejsze lata (czyli po latach 80, gdzie kwintesencją była 635Ci). Zreszta, bardzo podobny styl wypracował JAG, niestety, w przeciwieństwie do JAG'a BMW odeszła od tego pięknego stylu nisko i szeroko i długo i zaczeła stawiać pomniki na kołach... Chociaż, nie powiem, Chris w zeszłej piątce też się popisał, (tej, którą właśnie skończyli produkować, nie znam nomenklatur wewnętrznych, nie chce mi się sprawdzać, poprawię to za niedługo), natomiast siódemą poleciał po bandzie. (paskudzzstwo). Natomiast cieszy fakt, iż powoli BMW wraca do dobrego tonu w nowych modelach 7 i 5. Chociaż zupełnie nie rozumie X1....

Ale Twoja e38 dla mnie jest kwintesencją BMW. nawet w 725 tds....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.