Skocz do zawartości

BMW e38 97r


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wszystko błyszczy a silnik w oleju i kurzu. Podejrzliwy jesteś. Kiedyś chodziła za mną taka 7 z 5l motorem. Ale jak posłuchałem ile to roboty ze świecami, olejami-ogólnie silnik super ale zachodu sporo. 3,5 ponoć wystarczający. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Turtle Wax Ice moge powiedziec ze jestem bardzo zadowolony, duzo sie na woskowaniu nie napracowałem a efekt wydaje mi sie ze ładny. Przed ICE testowałem jeszcze diamondbrite tylko ze tez recznie nakładałem i efekt taki sam. marctwain tak to prawda ze ze 5 litrówka jest dla maniaków, znajomy ma taką i koszta sa bagatelene pomijam ze jest to alkoholiczka na benzyne ale chociażby wymiana oleju z filtrem to kosz 800 zł. Najlepszy motor zeby nie pójsc z torbami to 4.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to BMW to była kwintesencja stylu BMW na dzisiejsze lata (czyli po latach 80, gdzie kwintesencją była 635Ci). Zreszta, bardzo podobny styl wypracował JAG, niestety, w przeciwieństwie do JAG'a BMW odeszła od tego pięknego stylu nisko i szeroko i długo i zaczeła stawiać pomniki na kołach... Chociaż, nie powiem, Chris w zeszłej piątce też się popisał, (tej, którą właśnie skończyli produkować, nie znam nomenklatur wewnętrznych, nie chce mi się sprawdzać, poprawię to za niedługo), natomiast siódemą poleciał po bandzie. (paskudzzstwo). Natomiast cieszy fakt, iż powoli BMW wraca do dobrego tonu w nowych modelach 7 i 5. Chociaż zupełnie nie rozumie X1....

Ale Twoja e38 dla mnie jest kwintesencją BMW. nawet w 725 tds....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.