Jump to content

Limitowana wersja AutoBrite ROSE Magifoam na Polskę


Tworek

Recommended Posts

Test wykonany z inicjatywy Jacka SJake , dostałem od Niego, dwa rodzaje AutoBrite Magifoam Rose alfa i beta, w różnych koncentracjach, która będzie dostępna już niebawem, za co mu bardzo dziękuję.

 

Co do samego opisu nie ma co się rozpisywać, bo na forum zostało już chyba wszystko napisane, można wspomnieć o najnowszym kolorze, jakim jest róż/fiolet, który będzie dostępny tylko w Polsce, ponoć tylko 200 litrów. O zapachu można powiedzieć, że jest a'la arbuzowy. Stężenie to standard jak dla Magi 50ml/1000 ml wody. Domywanie na poziomie innych kolorów piany, czyli jak dotąd najlepsza piana na rynku, która nie atakuje wosku. O cenę nie pytałem, ale podejrzewam, że będzie za poziomie innych kolorów Magifoam.

 

A oto szybka prezentacja :good: :

 

 

 

 

 

Podsumowując, jeżeli jesteś kobietą, to różowa piana jest stworzona właśnie dla Ciebie, lub mężczyzną i lubisz się wyróżniać na myjniach bezdotykowych to Magifoam Rose jest tym czego szukasz :good: W dodatku będzie to rarytas w postaci 200 litrów tylko na Polskę.

 

Dzięki za uwagę :P:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.