Skocz do zawartości

Materiał na podsufitkę Mercedes SEC


Elf

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i nigdzie znaleźć nie mogę tkaniny na podsufitkę, która będzie identyczna w tym samym kolorze z tą samą fakturą jak ori.

 

Dopuszcza się minimalnie inną fakturę ale kolor musi być taki sam...

 

Potrzebne szalone 3mb.

 

Pomożecie 8-):?::?::?:

 

Foto:

 

m1nm.jpg

 

yqz9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz rajd po hurtowniach/zakładach tapicerskich.

We Wrocku poleciłbym ze dwa miejsca.

 

Już kilku tapicerów dostało ścinki, tak samo hurtownie... :dontknow:

 

Stawiam dobrą flaszkę za jakiś pewny namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elf, w każdym prędzej czy później się odkleja oryginał, więc nie widzę sensu na dłuższą metę, cyyba, że na sztukę.

Soll, nie da rady, bo po odklejeniu ten materiał strasznie się kurczy i ponowne naciągnięcie tak, aby zgrać otwory i krawędzie jest raczej nie do zrobienia w rozsądnym czasie i pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR54321, da się, ale w Mercedes Classic i za bardzo ciężkie pieniądze :kox:

Dlatego napisałem - nieprawdopodobne. Założę się że się da.

 

 

Elf, warto zapytać skoro jest szansa na nowy oryginał :)

 

Tylko żeby się nie okazało, że taniej wyjdzie wykonanie przez tapicera, całego nowego wnętrza w nowej, odpowiedniej dla auta, kolorystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenickie, z pewnością tak, z tym że czasem nowa, oryginalna część, jak na przykład kierunkowskaz który nie jest już dostępny w sprzedaży, znaczy więcej i kosztuje więcej niż kwota którą zgodnie z tym co podpowiada rozsądek można by zapłacić za kawałek plastiku, a jednak go kupujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenickie, z pewnością tak, z tym że czasem nowa, oryginalna część, jak na przykład kierunkowskaz który nie jest już dostępny w sprzedaży, znaczy więcej i kosztuje więcej niż kwota którą zgodnie z tym co podpowiada rozsądek można by zapłacić za kawałek plastiku, a jednak go kupujemy.

 

Zgadza się. Ale kierunkowskaz może nie mieć zamiennika. Więc to może być przymus, zwłaszcza przy young czy tym bardziej oldtimerze.

Wnętrze można zrobić od zera, dostosować pod siebie. I nie będzie w tym wieśtuningu, jeśli zostanie zrobione z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi takiego tapicera co zrobi tą podsufitkę razem z szyberdachem, takim materiałem jaki jest ewentualnie bardzo zbliżonym, kolorystyka musi pozostać taka sama. W razie potrzeby jadę na pocztę wysłać próbkę materiału...

 

Odwdzięczam się dobrą flaszką :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenickie, znowu się z Tobą zgadzam :)

O zamiennikach nawet nie wspominam, produkowane masowo nadają się tylko do tego żeby "zapchać dziurę" po np. kierunkowskazie. Mam na myśli przypadki kiedy stan oryginalny jest priorytetem. Wtedy można czekać na podsufitkę bardzo długo, lub wydać na nią obiektywnie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.