Skocz do zawartości

Auto z Holandii


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

faraon3021, jedno Ci mogę tylko podpowiedzieć, podczas rejestracji na tablice zjazdowe, nie kupuj od nich tablic, tylko weź ze sobą pisak i kawałek tektury. Ich tablice wyglądają identycznie, tylko są wyklejane, a tekturowe są akceptowane przez policję. Zawsze kilka € w kieszeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bedzie jechalo do Francji, a holenderski rynek jest dla mnie baaardzo obcy.

A co to za numer z tablicami. Trzeba zdac ori holenderskie?

Wygoglowalem sobie cos takiego

http://www.wiatrak.nl/623/jak-sie-kupuj ... w-holandii

Jesli nic sie nie zmienilo to mam dobry poradnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, ori holenderskie trzeba zdać i nadają Ci numery zjazdowe - tak jak to w poradniku jest opisane - tablice eksportowe. Przypomniało mi się jeszcze - jeśli będziesz kupował auto, to mów, że na eksport bierzesz, to często nawet parę stówek sprzedawca schodzi z ceną. Czemu to nie wiem :dontknow::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Omijaj z daleka, byłem i powiem że to co wyprawiają tam nasi handlarze to ciężko opisać. Podobno trzeba być już w nocy i czekać to wtedy może coś się ciekawego znajdzie, o ile interesuję Cie kupno samochodu który jeszcze nie zjechał z lawety. Bo tak kupuje się tam auta - pytanie : który rok, cena - dajesz swoją cenę jak pasuje to bierzesz a jak już zjedzie z lawety to patrzysz co kupiłeś. Jak chcesz sobie na spokojnie oglądać to już tylko te co zostały przebrane przez panów latających z walkie-talkie. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunga, juz nie wiem czy to ja mam jakies dziwne wymagania czy tak trudno kupic w Europie Trafica "holenderke" :dontknow: bez zadnych walkow oczywiscie. :/

 

[ Dodano: 24 Lipiec 2013, 19:02 ]

dunga, nie szukam auta na handel, nie szukam okazji tylko dobrego auta w uczciewj cenie.

Nie wiem czy takie samochody sa poszukiwane przez handlarzy :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć

Jeśli chodzi o giełdę w Holandii to byłem kilka razy w beverwijk i powiem Tobie że jest tam zawsze parę busów,widziałem tez trafiki.

 

Nie jest tak jak napisał kolega wyżej że kupujesz auto z lawety.

One wjeżdżają inną brama a to wiozą na sobie możesz zobaczyć tylko przez płot...

 

Jeśli jestes zainteresowany zakupem danego auta to masz możliwość oczywiście jazdy próbnej jak i sprawdzenia auta tak jak chcesz.

 

Jedyne co Cie goni to czas ponieważ auta znikają bardzo szybko i możesz wyjechać bez niczego...

 

Jeśli chodzi o rejestrację jak i wykup ubezpieczenia wszystko robisz na miejscu bez najmniejszego problemu i zajmuję to nie więcej niż z 15 minut.

 

Jesli masz dodatkowe pytania to pisz na PW.

Ściągam samochody z zagranicy juz jakiś czas,cos tam już słyszałem w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myslicie o tym?

Blizniaczy model, silnik na lancuchu, i wyglada dosc ladnie, i kontrol APK do kwietnia 2014(dzieki dunga ;) )

http://www.autowereld.nl/nissan/primast ... /foto.html

Bartasso, szykuj sie na mase pytan laika :P

 

Auto ciekawe,ładnie wyglądające.

 

Przebieg?

Hmm jak na Holandię to mało ale kto wie jak to było użytkowane ;)

 

Co do pytań to dawaj,postaram sie pomuc 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.