Skocz do zawartości

Test 4 produktów Carlack.


Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez

sc.jpg

 

Wczoraj sprawdziłem 4 produkty Carlack które otrzymałem od Shiningcar.

x3fy.jpg

Shampoo Complete Fast Detailer Long Life

 

 

 

 

 

 

 

 

Zacznę od szamponu

cil9.jpg

 

 

Samochód wstępnie umyłem VP NSF. Tak się prezentuje po pre-wash

669u.jpg

 

 

Szampon ma gęstą konsystencję w kolorze prawie przeźroczystym o ciekawym, słabo wyczuwalnym z opakowania zapachu rumianku. Standardowo do wiadra wlałem ~7 litrów i resztę dobiłem myjką.

0j6x.jpg

 

 

Efekt - bardzo gęsta piana. Myłem rękawicą flexipads.

fs4k.jpg

 

 

Umyty samochód po spłukaniu szamponu

950x.jpg

 

 

 

Wrażenia? Bardzo pozytywne! Szampon zapewnia świetny poślizg, do tego myjąc samochód cały czas czułem delikatny zapach rumianku. Łatwo się spłukiwał i nie było później problemu z wycieraniem. Wydaje mi się że zostawia także jakąś warstwę ochronną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carlack Complete

j5f8.jpg

Po dokładnym umyciu przyszła kolej na Carlack Complete czyli AIO

 

 

Postanowiłem wreszcieć wykorzystać czarną stronę tricolora. Środek bardzo wydajny, ważne jest, aby nakładać go cieńką warstwą.

 

 

 

Tutaj troszeczkę mnie poniosło:

jorm.jpg

 

 

Wysmarowałem całe auto i zostawiłem je na 30 minut, tak jak zaleca producent. Problem z dotarciem miałem tam, gdzie położyłem zbyt grubą warstwę(zdjęcie). Reszta ścierała się wzorowo. Jeszcze nie udało mi się zobaczyć różnicy na moim samochodzie po zastosowaniu środka AIO, więc nie napiszę żadnej konstruktywnej opinii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Long Life Sealant

ouzi.jpg

 

 

Czas na Carlack Long Life Sealant.

Wodnisty produkt o obrzydliwym zapachu, którego na szczęście nie czułem przy użytkowaniu. Bardzo wydajny, do aplikacji posłużył mi aplikator gąbkowy. Pamiętając swój błąd przy nakładaniu AIO postarałem się uzyskać jak najcieńszą warstwę. Miałem wrażenie, że środek po aplikacji delikatnie odparowywał z lakieru. Nie było problemów z docieraniem. Uzyskałem dzięki niemu genialny wet-look i dużą śliskość lakieru. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, że przyciemnił lakier. Jestem bardzo z niego zadowolony! Jedyne co mi przeszkadzało to skrzypienie przy ścieraniu, aż zgrzytałem zębami. Na drugi dzień maska lekko hologramowała.

 

 

Docieranie:

9w3l.jpg

 

 

Kilka fotek po aplikacji:

bfe9.jpg

60sp.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fast Detailer

m6x8.jpg

 

 

Czas na ostatni produkt który otrzymałem, czyli QD. Dokładniej Carlack Fast Detailer. Różowa ciecz o zapachu zbliżonym do hmm domestosa.. takie było moje pierwsze skojarzenie. Aplikacja banalna, nie było żadnych problemów z docieraniem. Bardzo fajny detailer, świetnie poradził sobie też z kupą pterodaktyla. I ma "ciekawy" zapach.

 

 

 

 

 

 

Podsumowywując seria Carlack to według mnie udane produkty a do tego bardzo wydajne i łatwe w aplikacji(i mają super wyglądające butelki!). Moim ulubieńcem został sealant, a zaraz po nim szampon (qd w fazie testów). AIO do końca nie wiem jak traktować, bo różnicy po aplikacji się nie dopatrzyłem.

 

Kilka fotek lepszej jakości:

lgfn.jpg

fqpg.jpg

n6u2.jpg

eb2n.jpg

p68x.jpg

 

i mały bonus

oosa.jpg

(bonus otrzymał twardy wosk w płynie :kox: SONAX nakładany maszynowo)

 

Dzięki za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.