Jump to content

olej hydrauliczny


npiotr
 Share

Recommended Posts

Spróbuj prickbortem :)

 

A co Wy z tym prickbortem? chodzą słuchy, że wcale nie jest już taki dobry, czego sam doświadczyłem podczas ostatnich zmagań ze smołą w nadkolach i smarem w zawiasach oraz szczelinach :thumbdown: nie wiem co jest nie tak, ale miałem wrażenie, że benzyna ekstrakcyjna lepiej żarła ten syf jak (dla mnie już) przereklamowany prick!

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłem baniak 5l...w najbliższym czasie przyjrzę się jego działaniu jeszcze raz. Niby widać, że smoła płynie ale sporo jej pozostało, szczególnie na plastikach...jednak smar w zakamarkach i na zawiasach to tragedia, pryskane i pędzlowane... :dontknow:

PS

nie wiem co to znaczy tym naszym :idea:

Link to comment
Share on other sites

Nie pisałbym, że coś jest nie halo, gdyby towar był stary i kupowany spod lady. W każdym razie, mam tego jeszcze trochę i potestuję, kupię jakiś inny środek, porównam i wyciągnę wnioski.

Link to comment
Share on other sites

Ja często także trafiam na dziwną smołę z którą Prick sobie nie radzi. Wówczas idzie koncepcja z namoczeniem fibry prickiem i przyłożeniem do elementu. Następnie starcie i z głowy. Czasem to co było smołą okazywało się ustrojstwem z klocków - a wyglądało jak 100% kropka smoły.

 

Pavlik - może trafiłeś na "cieżki" przypadek. Albo czujesz chęć na jakiegoś kilerrrra... :-]

 

Nie wiem jak z terminem, ale używam jeszcze takiego co kupiłem od Sebastiana SNB w wersji "przedprodukcyjnej" i ma lekko ze dwa lata - działa bez zarzutu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.