Skocz do zawartości

goclean - ktokowiek widział, ktokolwiek wie...


misza123

Rekomendowane odpowiedzi

dzis odwiedzilem stoisko promocyjne firmy oferujacych kosmetyki do auta firmy goclean.

ich profil na fejsie: https://www.facebook.com/gocleanpl?fref=ts

sa to produkty do mycia samochodu bez wody (??).

pierwsze co mi Pani ze stoiska pokazala to spryskala zablocona Navare specyfikiem, po czym przetarła microfibrai voila autko pieknie czyste. nastepnie spryskała wodą i zrobiły się piękne kropelki (podobno ten specyfik tez ma jakis wosk).

moje pytanie skupia sie do tego: czy ktokolwiek z forumowiczow stosował to "coś"

ogolnie pierwsze jak zobaczyłem ze pańcia ściera brud z auta prawie na "sucho" to zbladłem...ale podobno jest to ich auto testowe i tak je czyszczą od czerwca - faktycznie lakier był w super stanie.

nie wiem jak mozna umyc samochod bez wody ale oni dawali rade, bylbym wdzieczny o podzielenie sie opiniami na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profil forum wskazuje, ze wszystko bez wody jest "fe".

aczkolwiek jestem ciekaw opinii, czy ktos to stosował

tu jakaś pańcia tłumaczy jak to działa:

faktycznie dosc mocno przygladalem sie powloce tego ich samochodu "demo" i bylo super.

ale moj maly rozumek nie moze pojac jak mozna "wcierac" brud :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy następnej okazji polecam przemyć element "umyty" goclean'em np. IPA. Ten produkt zawiera naprawdę dużo wypełniaczy, które maskują na bieżąco dokonywaną na lakierze demolkę.

 

Po prezentacji produktu miałem 2 elementy do korekty futrem i FG500 - być może dlatego że pan który jej dokonywał miał jedną ściereczkę z mikrofibry o wymiarze 40x40cm, i jak sam stwierdził robi nią już czwartą prezentację tego dnia... Na pytanie czy aby na pewno można dotykać lakieru czarną z brudu ściereczką, odparł że jego preparat emulguje brud i absolutnie nie ma możliwości zarysowania.

 

Dla mnie korekta nie stanowi jakiegokolwiek problemu, więc pozwoliłem temu panu dokonać swoich czarów, ale nie polecam nikomu na prywatnym samochodzie.

 

Prawdę mówiąc do dziś wspominamy w firmie to spotkanie, dowiedzieliśmy się wielu rzeczy, m.in tego, że piasek z nadwozia emulguje w ściereczce nasączonej waterless carwashem i staje się absolutnie miękki i nieszkodliwy dla lakieru :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.