Skocz do zawartości

K2 BOLD- videotest.


tata_jerzyka

Rekomendowane odpowiedzi

 

Moja ocena w skali "0-6":

--------------------------

OPAKOWANIE: 5

Bardzo poręczny atomizer, super dozuje produkt- ani za dużo, ani za mało. Uchwyt pompki pokryty jest gumką która ułatwia nanoszenie preparatu. Dysza posiada funkcję ON/OFF.

 

PREPARAT: 6!!!

K2 Bold nałożyłem na opony ponad 2 tygodnie temu. Samochód eksploatuję dosyć intensywnie. Dzienny przebieg waha się w granicach 70-100km, jeżdżę zarówno w trasie jak i mieście. Wartym podkreślenia pozostaje fakt, że samochód był również używany w dużym deszczu. Jakie rezultaty po kilkunastu dniach od aplikacji? BOLD praktycznie nadal trzyma się na oponie! na zdjęciach poniżej widać, że Bold nadal odpycha i kropelkuje wodę na powierzchni opony. Produkt jest na prawdę niesamowity! Dotychczas używałem dressingów do opon "pro-detailingowych" firm których cena oscyluje w granicach 60zł za 400ml. Z ogromnym zaskoczeniem stwierdzam, że K2 Bold utrzymuje się na oponie zdecydowanie dłużej! Gdyby tylko zmienić sposób pakowania produktu na zwykłą zakręcaną butelkę i dołączać specjalny pad do aplikacji, były to bez wątpienia bestseller na rynku kosmetyków! Co ciekawe, Bold posiada fantastyczny zapach migdałowej landrynki.

 

INNE: 4-

Podczas aplikacji na oponę preparat mocno chlapie i brudzi inne elementy auta. Można się pokusić o nakładanie Bold bezpośrednio na gąbkę a następnie nanoszenie na oponę.

Duża pojemność opakowania (700ml) powinna wystarczyć na kilkanaście aplikacji.

 

Poniżej zdjęcia opon z nałożonym K2 BOLD 14dni po aplikacji!!!

snb17219.jpg

snb17218.jpg

snb17210.JPG

snb17221.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem... rzeczywiście za tę cenę bardzo dobry produkt ale ja zauważyłem jeszcze jedną wadę: bardzo łapie kurz i jeśli używamy atomizera to po kilku przejazdach po jakiejś brudniejszej drodze felgi są oblepione brudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo używam, kupiłem kiedyś na wyprzedaży w Kauflandzie całą półkę po 3zł więc teraz psikam, a co! I do tego jestem zadowolony, błysk schodzi z opony po myciu, ale woda kropelkuje nawet do 3-4 myć na bezdotykowej. Jest niesamowicie wydajny, psikałem już z dobre 10 jak nie więcej razy po 4 opony i nie chce się skończyć pierwsza puszka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

tak, rewelacja. szukałem droższych środków. pytałem gościa z hurtowni który również myje auta i powiedział: "chłopie nie kupuj tych drogich rzeczy. kup bolda z k2, heniek, no powiedz co jest najlepsze do opon? - no bold wiadomo" nie uwierzyłem. kupiłem i jestem zadowolony. trzyma się dobrze. odpycha. gorzej jeśli jeździcie w piachu. ale to wiadomo, wszędzie tak jest.

 

warto to kupować. kosztuje niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również używam K2 Bold i dołączam do grona zadowolonych. Weet looku nie ma, ale opona jest ładnie przyczerniona i jakiś czas to się trzyma. Przy cenie <10 zł można psikać nawet po każdym myciu (ja myję średnio co tydzień) i nie ma drenażu portfela.

 

Psikam na piankowy aplikator do kół i wcieram w oponę. Bezpośrednio atomizerem nigdy nie próbowałem, bo to marnotrawstwo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Do tej pory sporadycznie używam kosmetyków czy środków do pielęgnacji raz do roku.W moje ręce trafił Bold 2 w atomizerze. Zabezpieczone oponki skutera, lsniące jak nowe zimówki czekają na założenie. Wystarczy jeszcze do konserwacji letnich na okres zimowy. Jak za tą cenę 14 zł Bold 2 rewelacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem bolda użyłem kilka razy i odstawiłem, zakupiłem endurance i używam do dziś i polecam to zrobić wszystkim którzy chwalą produkt :P

 

bold wygląda dobrze tylko po nałożeniu, po przejechaniu 300km znika, jazda w deszczu jeszcze bardziej skraca jego żywotność, dodam ze zmywa go szampon wiec jak umyjecie auto to należy znowu nakładać, z megsem nie ma tego problemu nakładam średnio co miesiąc czyli 2000km czasami przy częstszych deszczach potrafi szybciej zejść, ale trwałością bije bolda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

K2 używałem na przemian ze sprayem autolandu do opon. Lepiej dla mnie zachowywał się Autoland Blag (ale nie pianka) dużo ładniejszy look dla mnie dawał ale któregoś razu przypadkiem zakupiłem megsa endurance i powiem tak że ciężko będzie przekonać mnie żebym spróbował czegoś innego. Zużycie znikome, ap[likacja banalna, działanie najlepsze jakie można oczekiwać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.