Skocz do zawartości

Test myjki GRAPHITE 2500W !!


ppwash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podzielę się z Wami efektami mojego dochodzenia, kryptonim: PIANOWNICA :kox::kox::-]

 

Nie wiedziałem jaki rozmiar gwintu będzie pasować ale . . .

 

NA stronie TECHKAR znalazłem coś takiego:

 

4cc520030ff33big.jpg

 

 

 

Ale zaraz, czy przypadkiem nie przypomina to :

 

 

pict0046a.jpg

 

:o:o:o:o:o:o

 

Dzisiaj zamówiłem redukcję gwintu do mojej PA, powinno być dobrze :ad::-]:-]

 

Szukajcie pianownic / przejściówek pod serię HD. Gwint M22 :good:

 

4.jpg

 

Część zamówiłem w Wera - Serwis, bo chcę przetestować jeszcze pianę K2. W Techkar wychodzi to taniej, o 8zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja się pochwalę co dostałem... prawie to samo co kolega ppawsh. Prawie... rozpakowałem, podłączyłem i chwilkę po psiukałem sobie. Dosłownie tak jak na popularnym ceneo ... 5 min. max. :zly: okazało się że to draństwo nie trzyma ciśnienia. Takie jest moje zdanie... urządzenie chodzi calutki czas, pomimo że nie psiukam... pompa pracuje na okrągło.... zauważyłem że manometr ma w sobie wodę... i tak się zastanawiam: czy oddać sprzęt do naprawy czy zwrócić go i zażądać zwrotu kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie tak jak na popularnym ceneo ... 5 min. max.

 

A potem co ? :o

 

kazało się że to draństwo nie trzyma ciśnienia.

 

Spadało Ci ? Z ilu na ile?

 

zauważyłem że manometr ma w sobie wodę

 

To nie jest woda, tylko gliceryna.

Manometry są wypełnione gliceryną w celu umożliwienia precyzyjnego odczytu ciśnienia (w środowisku glicerynowym wskazówka nie waha się na boki).

 

manometr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pod wpływem emocji nie doprecyzowałem... ok. 5 min. pracowała tak jak trzeba... a później było już tylko źle. Myjka pracuje non stop pomimo że odpływ z lancy jest zamknięty, chwilami dobija do 120-140 na manometrze (który miał wodę :mrgreen: - człowiek uczy się całe życie :D ) i spada do zera. I tak w kółko. Szkoda mi to oddawać do sklepu jak Wy jesteście ze sprzętu zadowoleni :/ i chyba wyślę to do serwisu. A tak na marginesie myślałem że to sprzęt nie do zdarcia jak słynna polerka z tej samej stajni Graphite :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak sobie pomyślałem... i zadzwoniłem do serwisu co by urządzania sprawnego do nich nie wysyłać :D serwisant stwierdził że urządzenie z pewnością jest nie sprawne i kazał to do nich wysłać... no cóż... tak właśnie zrobię. Za jakiś czas pochwalę się co i czy w ogóle zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjka dzisiaj do mnie doszła, zacząłem rozpakowywać- o dziwo u mnie sprzęt wyglądał na zapakowany fabrycznie, wszystko elegancko poukładane, nic nie zakurzone. Po tym co przeczytałem u kolegi Silver_Shadow zaraz jak wróciłem z pracy wziąłem się do testu, wszystko dokładnie wypodłączałem, zaczynam testować myjka nieźle psiuka, jednak moje zadowolenie nie trwało długo, chyba po 20sekundach stało się podobnie jak u Ciebie SS :x:| . Poza tym woda ciekła jeszcze z okolic bębna, jakieś słabe oringi zastosowali...

 

Zastanawiam się co z tym fantem zrobić, skoro nowa nie używana myjka tyle pochodziła, i jak widać nie jest to odosobniony przypadek :? Teraz jeszcze jest szansa go oddać, później w razie W, pozostanie tylko użeranie się z serwisem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej :good:

 

Dzisiaj udało mi się podpiąć PA :-] Tak dobrej wizualnie piany żadna dotychczasowa myjka mi nie ubiła. Wlałem roztwór ( proporcje 1:4), piana budżetowa k2 active foam.

 

Silver_Shadow, jarusiek jak tam sprawy się mają? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej :good:

 

Dzisiaj udało mi się podpiąć PA :-] Tak dobrej wizualnie piany żadna dotychczasowa myjka mi nie ubiła. Wlałem roztwór ( proporcje 1:4), piana budżetowa k2 active foam.

 

Silver_Shadow, jarusiek jak tam sprawy się mają? :o

ja po dłuższym namyśle jednak odesłałem myjkę do zwrotu, więc pewnie będzie dostępna w którymś oddziale ;)

 

Zraziłem się tym że myjka podziałała z 20sekund i koniec, i z tego co widać nie tylko mnie się to przytrafiło, dlatego podjąłem taką a nie inną decyzję :| Z czasem się okaże jak myjka się sprawdza po dłuższym czasie, ja się jednak bałem ryzykować :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.