Jump to content

Tapicerka BMW Sensatec


mb3
 Share

Recommended Posts

Witam, chciałem zapytać w jaki sposób a zwłaszcza jakimi specyfikami czyścić i pielęgnować tapicerkę (fotele) "pseudoskórzaną" koloru czarnego w BMW E83, która przed producenta opisana jest jako Sensatec, a dokładnie w przedmiotowym modelu jako SENSATEC 1/SCHWARZ (KCSW).

Z góry dziękuję za informację.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

Witam!

 

Jeśli chodzi o czyszczenie możesz używać nieco mocniejszych środków niż do skóry. TE do skórzanej tapicerki tez się sprawdzą.

 

Natomiast środki do pielęgnacji skóry średnio się nadają do eko. Środki natłuszczające się nie wchłaniają. Generalnie Eko skóry nie lubią tłuszczy.

 

My w ofercie mamy PU Protector.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Czyli podsumowując do czyszczenia użyje Nielsen Cyclone APC w stężeniu 1:10 - 1:15 (sprawdzę w niewidocznym miejscu jakiego stężenia użyć).

Do zabezpieczenia wezmę Poorboy’s World Natural Look.

 

I powinno być ok?

Link to comment
Share on other sites

mb3,Ja tam używam normalnych środków do skóry na takiej tapicerce i też jest fajny efekt,wcześniej używałem Colourlocka a teraz Zymol Leather Cleaner plus Zymöl Leather Conditioner :good:

Link to comment
Share on other sites

Około weekendu będę stosował środki które wymieniłem powyżej (już zamówiłem) to zrobię zdjęcie jak to wygląda. W przyszłości może rzeczywiście spróbuje środków do skóry.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.