Skocz do zawartości

Skoda Octavia 2001 - zielony uni


g.pajak

Rekomendowane odpowiedzi

ps. mam nadzieje że niektóra burżuazję trafił szlag !

łoj, społeczeństwo zaczyna sie buntować. czyżby szykowały się rewolucyjne zmiany jak w Libii i innych afrykańskich krajach? :good:

 

hehe.smieszne. lepiej siedziec i potakiwac a potem biadolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:song::song::song:

 

O cho cho, wątpiłem w sens robienia jakiejkolwiek relacji, bojąc się że relacja zostanie kompletnie nie zauważona. :idea::cry:

Ale skoro w mojej relacji głos zabrał mój mistrz PSB, mentor relacji, mistrz ciętej riposty, wzór do naśladowania, "światełko w tunelu", "najwyższy generał", jednym słowem "Sensej działu PSB" - moja skromna praca nad relacją, jak widać wreszcie miała sens. :mrgreen:

 

Post Twój w mojej relacji Senseju, oczywiście na wypadek awari serwera KA, wyczyszczenia bazy danych lub innych katastrof został wydrukowany dla mnie, moich dzieci, wnuków i dla przyszłych pokoleń. Wydruki schowane oczywiście w różnych miejscach domu, a na wypadek pożaru, jedna kopia zdeponowana u sąsiadki :song::good:

 

imo zupełnie przeciętne - stan lakieru, kondycja felg i ogólne wrażenie świeżości, to biorąc pod uwagę czaderskie naklejki zymol, CG, hend łosz only - ja powinienem paradować w obcisłej, świecącej koszulce, reklamującej klub fitnes, albo kulturystykę. Albo jeb..ąć sobie Citroen Racing, Loeb WRC Champion na klapie Berlingo :evil:

 

Tak więc jakżeż ja skromny mam się odnieść do powyższej uwagi?? :idea: Na trzeźwo nie mam śmiałości polemizować :idea:

 

 

 

 

 

 

....ok, 50g mocnego trunku na odwagę zażyte - można pisać :mrgreen:

 

Senseju drogi, u Was w WWL dzieciom już na drugie urodziny daje się do zabawy resoraki i próbki wosków DJ, warunkiem przyjęcia do przedszkola jest pokazanie efetów z korekty resoraków, a na maturze autodetaling jest przedmiotem obowiązkowym, zaraz po polskim i matematyce. :D To dlatego u was wszystkie auta na ulicach wyglądają jak showcar'y z wystawy w Genewie... :song:

My tu na górnym śląsku (ja jestem z zagłębia jak by co - ale mówie o regionie geograficznym) chodzimy na co dzień umorusani węglem, nasze domy i auta przykrywa gruba warstwa pyłu i zanieczyszczeń z elektrowni i innego przemysłu ciężkiego :? Dlatego napisałem, że auto jak przyjechało - wywoskowane, wyróżniało się z tłumu innych aut, umorusanych oczywiście węglem :mrgreen:

 

Nooo wiesz, że dzwonią, tylko nie wiesz w którym kościele.... :dontknow: Gdybym był moderatorem działu PSB (marzę o tym) to relacja w koszu, a pod Twoim profilem kreseczka o długości 2 punkcików.....za brak dwóch zdjęć....

 

 

 

 

...bez których relacji nie ma - nie istnieje. Rozumiesz? :mrgreen: Nieważne: treatment karbonowej Zondy R, mycie Lublina-izotermy - relacji nie ma :evil:

 

:o:o:o:o ...wiedziałem, że gdzieś popełniam błąd, należy mi się:

bicz.gif ,

tylko nie wiedziałem gdzie? :good::good: Dziękuję Sensej teraz moje relacje będą pełne jak widok Ryszarda Kalisza w telewizji i wreszcie staną się profi :good: Na taką naukę właśnie liczyłem Sensej :good::song:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol::lol::lol::P:P:kox:

 

łoj, społeczeństwo zaczyna sie buntować

Spokojnie, spokojnie, nie mam zamiaru wywoływać żadnych buntów ;) ;p

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za miłe słowa! :good::P

 

PS> ...następny konkurs PSB już za 4 miesiące :song::song::-];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem projektu była korekta lakieru i to się udało, fajnie wyszło :good:

 

Następnym razem musisz sobie zapewnić sztab ludzi do obsługi eventu, fotograf, kamera, sponsor, kierownik produkcji, profil na FB, fryzjer- jakbyś przypadkowo załapał się w kadr. Powoli w takie standardy wkracza dział PSB :-]

Trzeba mieć cojones, żeby iść pod prąd. :evil::D:good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem projektu była korekta lakieru i to się udało, fajnie wyszło :good:

 

Następnym razem musisz sobie zapewnić sztab ludzi do obsługi eventu, fotograf, kamera, sponsor, kierownik produkcji, profil na FB, fryzjer- jakbyś przypadkowo załapał się w kadr. Powoli w takie standardy wkracza dział PSB :-]

Trzeba mieć cojones, żeby iść pod prąd. :evil::D:good::good:

 

zapomniałes jeszcze o odzieniu forumowym które zakłada sie tylko na specjalne okazje czyt. produkcja relacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. mam nadzieje że niektóra burżuazję trafił szlag !

łoj, społeczeństwo zaczyna sie buntować. czyżby szykowały się rewolucyjne zmiany jak w Libii i innych afrykańskich krajach? :good:

 

hehe.smieszne. lepiej siedziec i potakiwac a potem biadolic

hehe :lol::lol:

przeczytaj dokładnie mój post, a w szczególności zwróć uwagę na dość wymowną emotę, a dopiero później hejtuj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz coś do moich pięknych felg

 

Gdyby nie naklejki, i specyficzny opis - który jak widać wzbudził pewne emocje - to bym się nie odezwał w tym temacie - "detailingowe" naklejki na średnio zdetajlingowanym aucie zwyczajnie mnie śmieszą....To jest moje zdanie, do którego myślę mam prawo i starałem się w nieudolnie żartobliwy sposób określić swój punkt widzenia w poście na pierwszej stronie. Nieudolnie, bo jednak chyba nie zrozumiałeś, skoro piszesz......

 

mam wrażenie ze nabijacie się z mojego auta

 

Btw to jak oceniasz produkty Zymol-a? ;)

 

@g.pajak czytałem kilka razy, za każdym uśmiałem się serdecznie, nie wszystko rozumiem, część wyłapałem z kontekstu ale odpowiem tak:

 

Czasami nie warto poznawać z bliska swoich idoli - można się mocno rozczarować :/

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie warto poznawać z bliska swoich idoli - można się mocno rozczarować :/

To prawda Sensej :-]

Mnie osobiście po prostu podchodzi Twoje poczucie humoru i dystans do siebie :good:

Zazdroszczę swobody wysławiania się i "kwiecistości" mowy :song:

 

O to mnie głównie chodzi... Sensej :mrgreen::P:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

My tu na górnym śląsku (ja jestem z zagłębia jak by co - ale mówie o regionie geograficznym) chodzimy na co dzień umorusani węglem, nasze domy i auta przykrywa gruba warstwa pyłu i zanieczyszczeń z elektrowni i innego przemysłu ciężkiego :? Dlatego napisałem, że auto jak przyjechało - wywoskowane, wyróżniało się z tłumu innych aut, umorusanych oczywiście węglem :mrgreen:

 

 

:wallbash::wallbash::wallbash: Albo ja nie mam poczucia humoru albo ty nie czytasz tego co piszesz . Stary masakra :wallbash: , gdzie ty tam na tym swoim zagłebiu masz kopalnie ? W moim mieście są 4 kopalnie i jakoś auta normalnie wyglądają a ludzie też umorusani nie chodzą . Napisz jeszcze ze wy tam w Sosnowcu w maskach chodzicie jak Majkel a słońca to już od tygodnia nie widać bo takie zapylenie.

Normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta takie pierdoły. Szkoda gadać :thumbdown: czysta wazelina. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

My tu na górnym śląsku (ja jestem z zagłębia jak by co - ale mówie o regionie geograficznym) chodzimy na co dzień umorusani węglem, nasze domy i auta przykrywa gruba warstwa pyłu i zanieczyszczeń z elektrowni i innego przemysłu ciężkiego :? Dlatego napisałem, że auto jak przyjechało - wywoskowane, wyróżniało się z tłumu innych aut, umorusanych oczywiście węglem :mrgreen:

 

 

:wallbash::wallbash::wallbash: Albo ja nie mam poczucia humoru albo ty nie czytasz tego co piszesz . Stary masakra :wallbash: , gdzie ty tam na tym swoim zagłebiu masz kopalnie ? W moim mieście są 4 kopalnie i jakoś auta normalnie wyglądają a ludzie też umorusani nie chodzą . Napisz jeszcze ze wy tam w Sosnowcu w maskach chodzicie jak Majkel a słońca to już od tygodnia nie widać bo takie zapylenie.

Normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak się czyta takie pierdoły. Szkoda gadać :thumbdown: czysta wazelina. Koniec tematu.

 

Zgadzam się w 100%...

 

Komplementów sypiesz kupę, weź go jeszcze cmoknij w ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: Albo ja nie mam poczucia humoru

 

:good::good::good::good:

Polecam: http://pl.wiktionary.org/wiki/ironia#pl

 

Zgadzam się w 100%...

 

Komplementów sypiesz kupę, weź go jeszcze cmoknij w ....

 

...i następny :D

 

Wiem, moje poczucie humoru jest plebejskie. Ale ludzie prości jak ja tak mają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senseju drogi, u Was w WWL dzieciom już na drugie urodziny daje się do zabawy resoraki i próbki wosków DJ, warunkiem przyjęcia do przedszkola jest pokazanie efetów z korekty resoraków, a na maturze autodetaling jest przedmiotem obowiązkowym, zaraz po polskim i matematyce. :D To dlatego u was wszystkie auta na ulicach wyglądają jak showcar'y z wystawy w Genewie... :song:

My tu na górnym śląsku (ja jestem z zagłębia jak by co - ale mówie o regionie geograficznym) chodzimy na co dzień umorusani węglem, nasze domy i auta przykrywa gruba warstwa pyłu i zanieczyszczeń z elektrowni i innego przemysłu ciężkiego :? Dlatego napisałem, że auto jak przyjechało - wywoskowane, wyróżniało się z tłumu innych aut, umorusanych oczywiście węglem :mrgreen:

 

 

dobre :kox:

 

ogólnie relacja i sposób pisania/poczucie humoru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.