Skocz do zawartości

Wyciąganie wgniotów bez lakierowania - Warszawa - SZUKAM


Bukshine

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sprawdzonego warsztatu lub magika od wyciągania wgniotów w karoserii - bez szpachli i lakierowania na terenie Warszawy/ woj. Mazowieckiego

Wstępnie sprawę wybadałem i okazało się że wgniot jest dość brzydki i potrzebny jest dobry fachowiec zajmujący się tylko naprawą takich uszkodzeń.

Warsztat naprawiający małe proste wgniotki nie chciał się podjąć i polecił poszukać kogoś kto zajmuje się tylko takimi pracami.

Jeśli ktoś z forumowiczów korzystał z takich usług na terenie Warszawy/ woj. Mazowieckiego i może polecić fachowca z którego był zadowolony to prosił bym o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u Tomasz Styśia(http://www.bezlakieru.pl/) i mogę szczerze polecić. Fachowiec pierwsza klasa. Przed nim byłem u trzech innych i żaden nie chciał się podjąć roboty a p. Tomasz ogarnął temat w 2h. Za wyciągnięcie 5 wgniotów w tym 2 na dachu wziął 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem u Tomasz Styśia(http://www.bezlakieru.pl/) i mogę szczerze polecić. Fachowiec pierwsza klasa. Przed nim byłem u trzech innych i żaden nie chciał się podjąć roboty a p. Tomasz ogarnął temat w 2h. Za wyciągnięcie 5 wgniotów w tym 2 na dachu wziął 600zł.

 

Również polecam ! U mnie bezproblemowo jedna na dachu i dwie na drzwiach. Pełen profesionalizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie tego typu wypychaniu w gniotek. Czy to prawda że po jakimś czasie auto które zostało takiemu zabiegowi poddane że widać delikatne nierówności pod słońcem, efekt falowania blachy? Ponąć bardzo to sie objawia na ciemnym lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie tego typu wypychaniu w gniotek. Czy to prawda że po jakimś czasie auto które zostało takiemu zabiegowi poddane że widać delikatne nierówności pod słońcem, efekt falowania blachy? Ponąć bardzo to sie objawia na ciemnym lakierze

 

Jeśli usługa będzie dobrze wykonana to nie ma prawa nic takiego się stać. Sam miałem na masce 2 wgnioty wyciągane od orzecha i po 3 latach nic nie widać. Kolor czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skorzystałem z usług Pana Marcina do którego kontakt podesłał mi rickson. Zdecydowanie polecam!!!

 

Na nowej masce były 3 wgniotki, jedna mała, dwie spore. Pan Marcin na wstępie stwierdził, że powinienem odesłać tę maskę i żądać zwrotu hajsu, bo był dosyć spore uszkodzenia ale po około 30 minutach po wgniotkach nie było śladu :good::good:

 

Do tego ogarnia temat kosmetyki samochodowej, więc nie przetrze nam lakieru po korekcie starą szmatą :mrgreen:

 

Jeszcze raz polecam, jestem bardzo zadowolony :good::good::good:

 

Numer telefonu : 509 635 495

Jest z Legionowa ale działa w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Podczas zimy na mój samochód zsuną się śnieg i pozostawił wgniecenie w dachu :cry: (wygląda tak jakby ktoś podskoczył na dachu). Powłoka lakiernicza nie jest uszkodzona. Dach z grubsza udało się wypchnąć od środka ręką, ale widać drobne wgniecenia i pofalowania w których podczas deszczu zbiera się woda. W autoryzowanym serwisie skody oraz 2 innych punktach zajmujących się wyciąganiem wgnieceń bez lakierowania powiedzieli mi, że nie są w stanie tego wyciągnąć i zaproponowali mi wymianę dachu. Auta nie robię na handel i nie musi wyglądać idealnie jak z salonu. Wolałbym po prostu aby obyło się bez cięcia i spawania przy dachu bo obawiam się, że może mi np. wyjść rdza po kilku latach. Poniżej wstawiam kilka zdjęć dla orientacji jak to wygląda. Czy zna ktoś z Was serwis w Warszawie lub woj. Świętokrzyskim zajmujący się wypychaniem tego typu wgnieceń?

 

an49.jpg

 

6fsc.jpg

 

zbve.jpg

 

PS.

Pytanie na razie teoretyczne. Co byście zrobili w przypadku gdyby jednak żaden serwis nie podjął się wypchnięcia tego :cry: ? Jeździli z takim lekko wgniecionym dachem czy oddali samochód na wymianę dachu w ramach AC :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggame, właśnie nie wiem dlaczego :idea: , nie znam się na blacharstwie i dla mnie na chłopską logikę skoro z grubsza udało się wypchnąć to wgniecenie od środka ręką to wydawało mi się, że wyprostowanie tego nie powinno być jakimś dużym problemem w wyspecjalizowanym warsztacie :dontknow: . W aso proponowali mi wycinać (po aso zresztą nie spodziewałbym się zbyt wiele) natomiast w 2 innych miejscach również usłyszałem podobną odpowiedź. Z czego jeden z nich odpisał mi:

Nie ma technologii naprawy czegoś takiego jak wielka płaszczyzna dachu z uszkodzeniem od lodu i oparciem wgniecenia na profilach wewnątrz.

więc sam już nie wiem jak to jest :dontknow: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.