Jump to content

Recommended Posts

Posted

Czym "to" doczyścić

2dv0rv5.jpg

 

"TO" tzn część wydechu na której jest największa temp. a zaszło trochę? Jest takie lekko brązowawe ale nie spalone, nie popękane.

Słyszałem że są jakieś płyny czy coś ze wystarczy przetrzeć i ok, ale czy aby na pewno?

A jeśli nie jakieś płyny to czym to przywrócić do blasku pierwotnego?

Posted

Artur ,mi tak kolektor na złoto zaszedł ,opanowałem to Twoim papierem 3000 i potem Autosolem na wiertarce z filcem tylko ze to stal była .Jutro postaram się do Ciebie podjechać to pogadamy.

Temperatura zrobiła swoje na chromie , chyba nic z tego nie będzie , właściciel powinien pomyśleć o synchro gaźników ,moim zdaniem za bogata mieszanka.

Tutaj znalazłem ja ktoś wyprowadził kolektory papierem , tylko ze to chyba kwasówka

m1nz6pxky0yo.jpg

fkq80kfar4fh.jpg

Posted

u mnie na moto jest chrom, normalnie dalej się błyszczy, ale nabrałem tylko lekko innej barwy. I słyszałem właśnie że są jakieś płyny aby to umyć :idea:

  • 3 weeks later...
Posted

I jak z tym preparatem? Mam ten sam problem.

 

Niestety w opisie nic nie wspominają o chromie...

 

Pozdrawiam

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.