Skocz do zawartości

GTechniq C1,5 v2


kubik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pozwolę sobie ,podzielić się wrażeniami ,z pierwszych prac ,tym o to specyfikiem.

clipboard01hwt.jpg

 

Gtechniq c1,5 v2

Skromna buteleczka skrywa w sobie 100ml,środka o konsystencji mleczka i fioletowym kolorze.Zapach przywodzi skojarzenie kremu do opalania,bardzo przyjemny aromat,co przy obecnej aurze wyjątkowo poprawiało mi humor :-]

Bardzo łatwo dozować żądaną ilość produktu.Nakładałem gąbkowym aplikatorem zaczynałem od maski,3 kliknięcia to było aż nadto,myślę,że buteleczka starczy na ok.8 warstw na auta typu kombi/van.

Po aplikacji wyraźnie widać film produktu i przede wszystkim czuć śliskość,która jest ogromna. :shock:

Potem,kiedy aplikator złapał trochę środka było już tylko lepiej. :good:

Produkty jest stanowczo easy on,docieranie po 10 minutach fibrą mf1,również bajecznie proste ;)

Aspekty wizualne.

Zauważyłem wyraźne przyciemnienie i podbicie głębi lakieru.

Jako,że aura nie sprzyja wrzuciłem na auto po myciu ręcznym i wysuszeniu,jedną warstwę(zalecane 2),temp.aplikacji 12st.C i po 10minutach, od razu wyjazd na -1 i padający śnieg.Zupełnie bez spiny.Gdy warunki będą lepsze wrzucę coś bardziej miarodajnego,obecnie z ciekawości chciałem zobaczyć,z czym to się je,no i moja dewiza,skoro przeżyło partyzantkę,to i przeżyje laboratoryjne warunki :mrgreen:

Zapowiada się dobrze :good:

Tak wyglądają kropelki,roztopionego śniegu po 4ech dniach i 200km.

dsc02742wd.jpg

dsc02743em.jpg

 

jeszcze nie byłem na bezdotyku po aplikacji :dontknow:

Tak to mniej więcej wygląda :mrgreen:

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dużo zmian- wygląd, zapach, sposób aplikacji i śliskość, której wcześniej nie było, przyciemnienie lakieru A przede wszystkim...

przeżyło partyzantkę

Czego nie mogę powiedzieć o buteleczce, którą mam- strasznie wymagający jeśli chodzi o warunku.

Brzmi jak zupełnie inny produkt.

Jak z brudzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dużo zmian- wygląd, zapach, sposób aplikacji i śliskość, której wcześniej nie było, przyciemnienie lakieru A przede wszystkim...
przeżyło partyzantkę

Czego nie mogę powiedzieć o buteleczce, którą mam- strasznie wymagający jeśli chodzi o warunku.

Brzmi jak zupełnie inny produkt.

Jak z brudzeniem?

Słyszałem właśnie,że v2 dość istotnie różni się od v1.

Brudzenie,na chwilę obecną w normie,góra czysta,poniżej listwy widać film brudu,aczkolwiek czułem,że tam już chropowato więc zobaczymy czy się przyjął :o ,bezdotyk prawdę powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nagrałem tylko po tygodniu...,ogólnie leżało 1,5msc i zrobiłem wiosenne wash&wax,przeżyło kilka bezdotyków,jedno mycie jak należy i jedno w serwisie...Wygląd do końca był fajny,pod koniec była już schodząca tafla.

Uwzględniając,że nałożyłem jedną warstwę(zalecane 2) na ledwo co wytarty,nieprzygotowany samochód,a zima nie chciała odejść przez spory okres tego czasu jestem jak najbardziej w stanie uwierzyć,że poleży latem 3 miesiące ;)

Samochód ostatnio znowu był w serwisie i 2tygodniowy carbon z tego co patrzę dostał trochę po tyłku :/ ,więc kolejne co wrzucę na samochód to c1,5v2 po bożemu ;)

Film się ładuje

Po tygodniu zimy było tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.