Skocz do zawartości

Nowości Dodo Juice Wookie is coming


nOx

Rekomendowane odpowiedzi

Dodo juice wciąż poszerza swoją ofertę , tym razem doszło parę akcesoriów oraz kilka produktów .

 

Na dzień dzisiejszy

supernaturalshampoo250m.jpg

 

Chcemy przedstawić premierę Szamponu Super natural dostępnego w opakowaniach 250ml

 

Cechują go :

 

-Neutralne PH w 100% bezpieczny dla najdelikatniejszego wosku

 

-Koncentracja uwaga 1:1500 :shock:

 

- Super natural to ulepszona wersja szamponu Born to be mild który ma już prawdziwą rzesze fanów z Polsce,

 

- ułatwiona aplikacja za pomocą poręcznej pompki .

 

Akcesoria :

Captain Crevice

capitanz.jpg

 

Nowa rękawica do mycia karoserii oraz felg wykonana z miękkiej i puszystej mikrofibry , osobiście pokochałem ją przy myciu felg . :)

 

 

Mr Pink

pinkg.jpg

To przede wszystkim różowa prostokątna rękawica która świetnie sprawdza się podczas pielęgnacji wnętrza auta , jej puszyste włosie świetnie zgarnia kurz i brud z elementów deski rozdzielczej jak i pozostałych części wnętrza auta.

 

I Gwiazda wieczoru :D

wookiec.jpg

Wookie's Największa , najmilsza naj naj naj bardziej puchata naj naj naj naj najdelikatniejsza najwspanialsza rękawica do pielęgnacji twojego najlepszego auta .

 

jest po prostu olbrzymia inne rękawice do mycia wyglądają przy niej poprostu jak popierdółki :-];) Wookie's daje nowa jakość mycia jej niesamowicie długie i puszyste futro delikatnie pieści lakier niwelując niemalże do zera możliwość zarysowania lakieru nawet w przypadku delikatnych lakierów

 

wookie2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncentracja uwaga 1:1500

 

Kosmos! Dla mnie koncentracja BTBM jest już wystrzelona! Cieszy mnie ta pompka, z pewnością ułatwi aplikację.

 

Wookie's Największa , najmilsza naj naj naj bardziej puchata naj naj naj naj najdelikatniejsza najwspanialsza rękawica do pielęgnacji twojego najlepszego auta .

 

jest po prostu olbrzymia inne rękawice do mycia wyglądają przy niej poprostu jak popierdółki Wookie's daje nowa jakość mycia jej niesamowicie długie i puszyste futro delikatnie pieści lakier niwelując niemalże do zera możliwość zarysowania lakieru nawet w przypadku delikatnych lakierów

 

Do czego jest przeznaczona ta rękawica? Do zbierania kurzu czy mycia?

 

No i kiedy będą dostępne te produkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam :)

 

Tak zgadza się z 10ml szamponu robimy 15l gotowego "roztworu"

 

Szampon Dodo Juice super natural 250ml to koszt 55zł

 

Co do reszty produktów to sprawa wygląda tak

 

Rękawica do wnętrza auta Mr Pink 33zł

 

Rękawica do mycia Captain Crevice 33zł

 

Wookie's 99zł

 

Do czego jest przeznaczona ta rękawica? Do zbierania kurzu czy mycia?

 

Wookie jest przeznaczony do mycia karoserii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przyznam, że ta liczba 1:1500 zrobiła na mnie nie małe wrażenie :kox:

NOX możesz mi powiedzieć (mniej więcej) jaki zapach ma ten szampon? Ile ml podaje ten dozownik jednorazowo, 10ml? Z chęcią bym go wypróbował jak tylko skończy mi się NXT... 8-)

Wookie's wygląda świetnie :good: Ale można by go porównać na żywo z konkurencją, bo po tych fotkach to jakoś tak ciężko jest mi sobie wyobrazić rozmiar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak co do zapachu Super NAtural , dodo Juice tworząc super natural pozbawia ją wszelkich dodatków zapachowych w ten sposób potęgując jakość produktu .

 

Ręka na zdjęciu a raczej obwód przedramiona ma 34cm , Pudzian ma 45 ;)

 

 

dla lepszego porównania wielkości rękawicy

 

kilka innych zdjęć

 

2rhzmdj3.jpg

 

42286456.jpg

 

O%27Bling-One.jpg

 

c9d9b96b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy przedstawić premierę Szamponu Super natural dostępnego w opakowaniach 250ml

 

Cechują go :

-Neutralne PH w 100% bezpieczny dla najdelikatniejszego wosku

-Koncentracja uwaga 1:1500 :shock:

- Super natural to ulepszona wersja szamponu Born to be mild który ma już prawdziwą rzesze fanów z Polsce,

- ułatwiona aplikacja za pomocą poręcznej pompki

 

A czym nowy Super Natural rozni sie od Born to be Mild (oprocz pompki, braku zapachu i stezenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak jest , :) Dodo twierdzi że poza stężeniem , sama formuła szamponu została nieco ulepszona , choć tak szczeże powiedziawszy to nie wiem w jaki sposób można by ulepszyć BTBM :) poza samą koncentracją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwą, ceną
:good:

 

i grupa produktów a zatem klasą produktu
no wlasnie, a na czym ta roznica klas mialaby polegac w praktyce?

 

Bo podejrzewam, ze w rzeczywistosci jest tak, jak pisze nOx:

nie wiem w jaki sposób można by ulepszyć BTBM :) poza samą koncentracją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka różnica jak między Mercedesem E Klasse, a CLS.

 

Jak Passatem, a Passatem CC

 

Już wiecie co to za różnica klas?

 

[ Dodano: 9 Grudzień 2009, 07:36 ]

Tylko dlaczego pomiędzy Peugeotem 406, a 406 Coupe była różnica około 30 tyś zł w cenie, jak to było to samo auto, tylko z innym układem drzwi? Nawet kierownica była ta sama i radio... :?::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.