Skocz do zawartości

Kto z U.K jedzie do PL w najbliższym czasie


Gixxerjunkie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam!

 

Czy ktoś z forumowiczów, kto mieszka w U.K jedzie w najbliższym czasie do PL autem i wyświadczyłby przysługę przywiezienia dwóch baniaczków preparatu do mycia silnika o nazwie GUNK ENGINE DEGREASANT. Preparat dostępny w każdym Halfordsie. Ja niestety już nie mieszkam w U.K a ostatni baniaczek zakupiłem w nieistniejącym już Halfordsie we Wrocławiu. Jak dla mnie jest to najlepszy preparat, który jest jednocześnie bardzo skuteczny, a przy tym nie uszkadza elementów gumowych i nie przyspiesza korozji części metalowych. Przy obecnym kursie cena 10,99 za baniaczek 2,5litra to świetna cena. Prosiłbym o informację, jeżeli ktoś taki znajdzie się na forum, aby dogadać czy potrzebna jest jakaś zaliczka i czy litr Ballantines'a za przysługę będzie okej hehehe. ;) Pozdrawiam!

 

oto link z produktem ze strony Halfords'a

 

http://www.halfords.com/webapp/wcs/stor ... yId_255222

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi, Oczywiście ten termin jak najbardziej mi odpowiada. W tym czasie akurat dokupię brakujące części w moim motocyklu a wtedy tylko wash and ...go ;) Czy potrzebna jest jakaś zaliczka przed wyjazdem, jak to widzisz?

 

P.S ja jestem z Wrocławia więc po Twoim powrocie wysłałbym pieniążki za te 2 Gunki i za przesyłkę na wskazane konto aSzkocką wysłałbym pocztą :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.