Jump to content

Kto z U.K jedzie do PL w najbliższym czasie


Gixxerjunkie

Recommended Posts

 

Witam!

 

Czy ktoś z forumowiczów, kto mieszka w U.K jedzie w najbliższym czasie do PL autem i wyświadczyłby przysługę przywiezienia dwóch baniaczków preparatu do mycia silnika o nazwie GUNK ENGINE DEGREASANT. Preparat dostępny w każdym Halfordsie. Ja niestety już nie mieszkam w U.K a ostatni baniaczek zakupiłem w nieistniejącym już Halfordsie we Wrocławiu. Jak dla mnie jest to najlepszy preparat, który jest jednocześnie bardzo skuteczny, a przy tym nie uszkadza elementów gumowych i nie przyspiesza korozji części metalowych. Przy obecnym kursie cena 10,99 za baniaczek 2,5litra to świetna cena. Prosiłbym o informację, jeżeli ktoś taki znajdzie się na forum, aby dogadać czy potrzebna jest jakaś zaliczka i czy litr Ballantines'a za przysługę będzie okej hehehe. ;) Pozdrawiam!

 

oto link z produktem ze strony Halfords'a

 

http://www.halfords.com/webapp/wcs/stor ... yId_255222

 

Link to comment
Share on other sites

Witam!

 

nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi, Oczywiście ten termin jak najbardziej mi odpowiada. W tym czasie akurat dokupię brakujące części w moim motocyklu a wtedy tylko wash and ...go ;) Czy potrzebna jest jakaś zaliczka przed wyjazdem, jak to widzisz?

 

P.S ja jestem z Wrocławia więc po Twoim powrocie wysłałbym pieniążki za te 2 Gunki i za przesyłkę na wskazane konto aSzkocką wysłałbym pocztą :-]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.