Skocz do zawartości

Spaw na feldze aluminiowej jak usunąć?


lukaszlsw

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam mały problem, trafiły w moje ręce bardzo fajne felgi OZ, niestety jedna została kiedyś mało fachowo naprawiona. Sprawdzałem ją na prostość i jest ok, natomiast wizualnie nie wygląda to najlepiej. Teraz moje pytanie do was jak się pozbyć tego spawu. Da się to jakoś spolerować na równo, a potem dobrać kolor i pomalować? Jeśli tak to od jakiego papieru zacząć. Chodzi mi tylko o wyrównanie tego miejsca. Zaprawkę lakiernicza jakoś sobie ogarnę. Tak to wygląda: za wszelkie porady bardzo dziękuję:)

20130130145139.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam mały problem, trafiły w moje ręce bardzo fajne felgi OZ, niestety jedna została kiedyś mało fachowo naprawiona. Sprawdzałem ją na prostość i jest ok, natomiast wizualnie nie wygląda to najlepiej. Teraz moje pytanie do was jak się pozbyć tego spawu. Da się to jakoś spolerować na równo, a potem dobrać kolor i pomalować? Jeśli tak to od jakiego papieru zacząć. Chodzi mi tylko o wyrównanie tego miejsca. Zaprawkę lakiernicza jakoś sobie ogarnę. Tak to wygląda: za wszelkie porady bardzo dziękuję:)

Obrazek

 

 

Pokaż jak to wygląda z drugiej strony.

 

Tego sprawu nie powinno się szlifować ze względu na wytrzymałość. Jeśli jednak bardzo chcesz, polecam Ci multitoola typu Dremel i do tego kamień szlifierski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może chociaż minimalnie przelecieć to papierem aby podrównać troszeczkę. Najwyżej oddam do spawania jakimś profesjonalistom, albo kupię jedną nową sztukę;) Zacząć od papieru czy kamieniem potraktować? Niestety nie posiadam takiej małej wiertarki;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości przeleciałem kamieniem szlifierskim.. potem papier i jest równiutko. Materiału jest jeszcze bardzo dużo, teraz tylko zrobić zaprawkę. Nie spodziewałem się że tak szybko można to załatwić. Dzięki za pomoc!:)

 

Trzymam kciuki za wytrzymałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.